Одеските каратеки спечелиха 16 медала от състезания в Полша, Чехия и България.

Спортисти от Одеската регионална карате федерация спечелиха 16 медала от международни състезания в Полша, Чехия и България.

Това съобщи Думская, позовавайки се на регионалния клон на Националния олимпийски комитет на Украйна.

В джобовете на нашите каратисти – пет златни, четири сребърни и седем бронзови отличия те спечелиха най-много медала от 17-та Международна купа Харазуто в Полша – десет (два златни, три сребърни и пет бронзови).

DC „“ Маугли „Александър Капмол (55 кг), който спечели бронз в състезанията за кадети (до 52 кг), и Рено Ставарки (U14, -35 кг), който спечели сребро в категория U12 (до 30 кг).

Освен това Одисей се отличи на Чешката купа в предградията на Карлови Вари Содо – където спечелиха пет медала (2–2). И двамата атлети са Окинава Окинава – Када (12-13 г.) и Кумит (12-13 г., до 40 кг).

Освен това състезателката на водещия СК „Легион” Дария Ервачова в надпреварата при юноши на Българското първенство (Кумит, +59 кг).

Продуцент: Сергей Дага

Уважаеми читатели, онлайн версията се присъединява към инициативата за преден пикап и започва да събира средства за колата за украински бодигардове, която планираме да караме в чужбина. Всъдеходът Mitsubishi l200 вече чака възстановяване. Имаме няколко дни. Помогнете на нашите играчи да получат правилната кола. Paypal [email protected] Ethereum: 0x8ecf8dB15ef228331b87620c25383707fC6f3f57