Сиатъл Сийхоукс загубиха с 13-10 от Ню Орлиънс Сейнтс в страшно шоу, което не може да се види

Да, това беше лошо.

Сиатъл Сийхоукс (2-5) загубиха три поредни пъти за първи път от 2011 г. и това беше ужасяваща атака, която се оказа след тъчдаун от 84 ярда за ДК Меткалф. Джено Смит (12/22 за 167 ярда и TD) беше ужасен, бързата атака беше едновременно нежелана и неефективна, а Джейсън Майърс пропусна два важни полета, когато отборът пропусна 13-10 удар срещу Ню Орлиънс Сейнтс (4-2 ).

В по-голямата си част защитата издържа, с изключение на новата идея за спиране на Алвин Камара като опция за приемане. Но глупавите дузпи увеличиха серията на Ню Орлиънс за спечелване на мача и в крайна сметка се оказаха скъпи.

Този сезон не свърши, но почти свърши.

първата половина

И двата отбора откриха удари за начало на мача, но във втората игра на Seahawks„Второ шофиране, първи пас Гну Смит се прибра на 84 ярда. Меткалф победи Маршон Латимор и излезе!“ 7-0 Сийхоукс.

Ню Орлиънс вкара топката в района на Сиатъл, но беше спрян от Алвин Камара на 3 и 9. Вместо това, в дни 4 и 3, Шон Пейтън я удари и пусна топката при 1 в Сиатъл. Натискането му доведе до дузпа, която извади Seahawks от дупката, но в крайна сметка те все пак се изплатиха.

Светците влязоха в дъската през втората четвърт в 19-игра 86-ярда, която включваше две четвърти дауни (С фалстарт загубен), припокриващи неправилни пасове срещу DJ Reed в третия даун, но без тъчдаун. Джордин Брукс направи третия си пас в крайната зона, за да завърши 10-минутното шофиране само с три точки. 7-3 Seahawks.

READ  Последната прогноза на ATP София - Рон срещу Хойслер

След поредното празно притежание на Сийхоукс, Джеймс Уинстън и Алвин Камара разделиха Сиатъл в двуминутните тренировки и дори когато Уинстън опипваше в щрака, той откри, че Камара отворен за 13-ярдово падане. 10-7 Свети през първото полувреме.

другата половина

Защитата на Сиатъл имаше така необходимите три ръна, за да започне второто полувреме, като Сидни Джоунс получи дефанзивен пас при 3-даун, за да наложи удар. Светиите продължиха да извършват лоши лични наказания, които бяха идеални за застояло престъпление на Сийхоукс. Последователни удари, взети от Джено Смит, извади Сиатъл извън обсега на вратата, но трето и 19-то изравняване на Травис Хомър доведоха до 44 ярда за Джейсън Майърс… което той много пропусна.

Ню Орлиънс падна само веднъж в началото и го гони, след като Джамал Адамс наруши дълбок пас към Кевин Уайт, който изглежда все още е в лигата и беше в треньорския щаб, преди да бъде активиран за мача тази вечер. Сиатъл го пробяга шест пъти, взе един в началото и го преследва отново.

Уго Амади направи игра с нокти! Той беше принуден да се натъкне на TE Адам Траутман и Джордин Брукс, които се възстановяват в 31 Saints. Естествено, Сийхоукс пробягаха повече, след това провалиха второто си полувреме и след като набраха 0 ярда, играта беше изравнена благодарение на гол от полето Джейсън Майърс. Спасение! 10-10.

Пресечен път, заловен от маркиз Калауей, е унищожен с дузпа срещу Ерик Маккой, който ограбва горите. Това се оказа ключово, а не в района на Сиатъл, Светците се провалиха при 3 и 12 и трябваше да играят.

READ  Графичните процесори AMD Radeon RX 6400 скоро ще бъдат пуснати в продажба

Точно когато си мислехте, че преднината ще продължи, като Джено удря Алекс Колинс, ДК Меткалф и Фреди Суейн при завършените си пасове, той взе трети удар в блиц и след това пропусна Джейсън Майърс на голямо разстояние от 53 ярда.

Светиите бяха на ръба на колапса, когато уволнението на Джеймс Уинстън беше анулирано от изстрел от шлема на маркиз Блеър. Грапавостта на минувачите и нов набор от кацания. По-късно в полета бяха три и десет, но Алвин Камара избяга на 12 ярда от страната, към която Блеър пътуваше. Масивен атакуващ пас припокри Saints на 10 ярда назад и те не можаха да получат първия… Тогава Ал Уудс скочи, за да направи опит за гол от 42 ярда. толкова глупав. Ню Орлиънс в крайна сметка влезе в позиция за гол, но любопитно спря часовника при второ хвърляне. Уинстън беше уволнен трети и изведнъж полето беше малко по-голямо. Той изигра Брайън Джонсън в първата си NFL игра, изглаждайки я през ролките. 13-10 светци с 1:56 до края.

GNU, това е вашият момент… ах, непълно, чувал, чувал, непълен. играта приключи. 13-10 Свети финал.

Доклад за контузия на Сихоукс

DB Marquis Blair контузи дясното си коляно през четвъртата четвърт. вече не.

Отстъпка следващата седмица

Сийхоукс завършват октомври с домакински мач на Хелоуин следобед срещу Джагуарс Джаксънвил (1-5) 13:05 PT по CBS.