Резюме и акценти от Люксембург 0-0 България в приятелска среща |  20.11.2022 г

Резюме и акценти от Люксембург 0-0 България в приятелска среща | 20.11.2022 г

Благодарим на всички, че се присъединихте към нас в тази интензивна битка с вълнуващ край, удоволствие е да бъда с всички вас. ще се видим отново!

11:06 преди 5 часа

Благодарим на всички, че се присъединихте към нас в тази интензивна битка с вълнуващ край, беше удоволствие да бъда с всички вас и ще ви видим отново!

11:03 преди 5 часа

Катар ще се възползва от почивката за Световното първенство през 2022 г., равенство без гол в приятелски мач

Люксембург и България завършиха наравно 0-0 в мач, който завърши мача на Люксембург с 10 човека;

10:54 преди 5 часа

90′

Реферът добави три минути време до края на мача;

10:52 преди 5 часа

87′ Люксембург намалява до 10

Синани беше изгонен и националният отбор на Люксембург завърши мача с човек по-малко

10:39 преди 5 часа

79′

Удар с глава на Родригес минава встрани от вратата;

10:38 преди 5 часа

77′

Жълт картон за Карабелио

10:35 преди 5 часа

72′

Още промени в България Калъбов и Карабельо на мястото на Андов и Кръстев

10:23 преди 6 часа

61′

България смени Петков и Илиев

10:16 преди 6 часа

57′

Далечен удар на Диле, но вратарят няма проблеми.

51′

Удар на Леандро Барейро е блокиран.

9:49 преди 6 часа

Край на първа част

Отидохме на полувремето при нулево равенство и няколко жълти картона през първите 45 минути, общо 8.

9:47 преди 6 часа

45′

Литовският рефер добави минута реч;

44′

Балнерос Делив имаше шанс да изведе България напред, но вратарят спаси удара му.

9:46 преди 6 часа

42′

Висенте Дил изпълнява свободен удар за Люксембург, но не успява да реализира свободния удар.

9:42 преди 6 часа

37′

България можеше да поведе, но Радослав Крилов не успя да реализира един на един;

9:40 преди 6 часа

34′ Още картони

Жълти картони за Курчи за Люксембург и Христов за България, вече 7 жълти картона.

9:26 преди 7 часа

24′

Висенте Тийл вече получи жълт картон, четвъртият жълт картон за играча на Люксембург.

9:24 преди 7 часа

22′

Жълти картони и за двата отбора, Чинани за Люксембург, Делив за България;

9:19 преди 7 часа

17′

Синани стреля, а вратарят на България прати топката в корнер

9:16 преди 7 часа

11′

Халфът на Goal Матиас Олсон получава първия си жълт картон в мача;

9:12 преди 7 часа

Люксембург срещу България

9:06 преди 7 часа

2′

Отблизо за България с удар от далечна дистанция на Деспедо.

8:52 преди 7 часа

Всичко е регламентирано

Футболистите вече са в съблекалнята, готови да излязат на терена, а преди началото на мача ще прозвучат и двата национални химна.

8:47 преди 7 часа

Рефер

Двубоят ще ръководи литовският рефер Лукянчукас.

8:37 преди 7 часа

Група Люксембург в квалификациите за Евро 2024

Люксембург е в група J с Португалия, Словакия, Исландия, Босна и Херцеговина и Лихтенщайн в търсене на място на Европейското първенство през 2024 г.;

8:22 преди 8 часа

Един час

Мачът между Люксембург и България започва след 1 час, можете да следите както предварителен преглед на мача, така и минута по минута тук във VAVEL

8:17 преди 8 часа

Очаквайте Люксембург срещу България на живо

8:12 преди 8 часа

Как да гледате Люксембург срещу България?

Как върви България?

България е в серия от три поредни победи и пет без загуба. Последната им загуба беше загуба с 2-5 от Грузия на 5 юни. В приятелска среща на 16 ноември те победиха с 0:2 Кипър. Те завършиха на второ място в Лига С на Лигата на нациите на УЕФА, на седем точки зад промотиралия Грузия от Група 4.

7:47 преди 8 часа

Как върви Люксембург?

Националният отбор записа серия от четири мача без загуба и е непобеден след загубата от Турция в Лигата на нациите на УЕФА на 11 юни. Те загубиха само един от последните си 11 мача. Те завършиха втори в груповата фаза C на Лигата на нациите на УЕФА с 11 точки, като изоставаха само от Турция с две точки.

7:42 преди 8 часа

Заден план

Има общо 14 срещи между тези два отбора, като България спечели 13 пъти, а останалите мачове завършиха наравно. Люксембург все още не е победил България. Последният път, когато тези два отбора се срещнаха, беше в квалификациите за Европейското първенство през 2017 г., които завършиха наравно 1-1.

READ  Българите гласуват за нов парламент на фона на корупционния скандал Изборни новини

7:37 преди 8 часа

Място: Стадионът Stade de Luxembourg с капацитет 9386 е открит през 2021 г.

7:32 преди 8 часа

Преглед на състезанието

Люксембург и България се срещат в приятелски мач, за да се възползват от паузата на Световното първенство в Катар.

7:27 преди 9 часа

Добре дошли във VAVEL.COM предаване на живо на Люксембург срещу България в приятелски мач

Казвам се Мануел Кармона Идалго и ще бъда вашият антифрион за този мач. Тук предоставяме анализи и новини преди мача; Живеене от VAVEL.