Пакърс водят на Бенгалс с 30-19 след три

Пакърс водят на Бенгалс с 21-16 на полувремето

С центъра Джон Рунян в игра, Пакърс започнаха втората четвърт с Клифърд, който наложи наказание за намеса в защитния пас от 23 ярда на Алън Джордж, който покриваше траекторията на корнербека на Рийд.

Бягащият бек Тайлър Гудсън вкара в следващата игра с 1-ярдов TD рън, за да увеличи преднината на Грийн Бей до 14-3 при 14:05 до полувремето.

Крис Еванс от Синсинати прекъсна бягане от 33 ярда, за да върне Бенгалс на територията на Грийн Бей. Валентин преряза третия и седмия пас, предназначени за Йосиф Флавий. Евън Макферсън вкара гол от 52 ярда, за да намали изоставането на Синсинати до 14-6 при 11:13 до края на полувремето.

Със Зак Том сега в центъра, Клифърд завърши пас от 15 ярда към Малик Хийт през средата, за да започне четвъртата серия на Грийн Бей.

Доминик Дейвис удари Клифърд, когато той хвърли трети и 6, което доведе до Тайсен Андерсън, който върна прихващане от 43 ярда, за да направи резултата 14-13 в Грийн Бей при 9:16 до полувремето.

Нападението на Клифърд и Пакърс пропаднаха в средата на терена с пас от 28 ярда към Торе на трети и 9, но неговият четвърти и четири пас към Хийт паднаха незавършени и Грийн Бей обърна топката при падания.

Бенгалс отговориха с удар от 9 ярда и 38 ярда, който завърши с гол от полето на Макферсън от 39 ярда, за да изведе Бенгалс напред за първи път, 16–14, при 1:37 до полувремето.

Започвайки от Green Bay’s 9, Clifford Dontayvion намери Wicks за 19 ярда на трета и седма, за да запази двуминутното шофиране на Packers живо. Клифърд обаче беше изведен втори, когато Андерсън се изпречи пред пас, предназначен за Тъкър Крафт при 1:04 до края на полувремето.

READ  Вицепрезидентът на NFL казва, че съмнителният улов на Габи Дейвис в трилъра Bills-Vikings щеше да бъде отменен, ако беше преразгледан

Новобранецът Карингтън Валънтайн върна топката в атаката си, след като пресече изхвърлен пас на Браунинг. Възползвайки се добре от обрата, Клифърд направи пас през покритието на Уикс за печалба от 47 ярда.

Клифърд се втурна на 13 ярда за първи и гол от Бенгалс 6 25 секунди до края на мача. Тогава Тайлър Дейвис удари TD от 6 ярда, за да върне Пакърс напред, 21-16.