Боксьорите на Laredo дебютират за USA Boxing High Performance Team в България

Отваря 74Th В изданието на турнира „Странджа“ в понеделник, 20 февруари, Гарсия дебютира с единодушно съдийско решение, а Лозано загуби дебюта си. Във вторник Гарсия взе друго единодушно решение. Той е само на една победа от класиране до четвъртфиналите, поле от 34 боксьори, състезаващи се в категория до 140 паунда.

В първия си мач срещу шведа Хампус Броман, Гарсия постоянно беше агресорът и използваше тялото си, за да направи големи комбинации за победа с 5-0 (30-26, 30-25, 30-25, 30-24, 30). -24) Победа.

Подчертавайки началния рунд, Гарсия незабавно последва с удари наляво-надясно по тялото и нанесе ляв ъперкът и десен в главата. Свързването на голямо дясно кроше във втория рунд му помогна да спечели резултат 10-8 от всичките петима съдии.

Въпреки голямото предимство на влизане във финалния рунд, Гарсия остана агресивен, като хвърли ляво кроше в първите 15 секунди. Той се навежда и контрира с дясно кроше в рамото, дясно кроше в главата и удари отдясно и отляво в тялото, последвани от ляв ъперкът в главата и контра ляв удар, след което избягва бързо комбо от пистолета. Той добави комбинация от шест удара минута по-късно, която включваше както голям удар, така и ъперкът с лявата му ръка. В последната минута той нанесе тежки удари по време на друго бързо комбо с ляв удар и дясно кроше.

Във втория си мач Гарсия победи Артур Шакбасян от Армения с 5-0 (30-27, 30-27, 30-27, 30-27, 30-26).

Гарсия направи няколко мощни крошета в тялото в първия рунд и контролира главата с десен ъперкът и ляво кроше в последните 30 секунди. Той привлече аплодисменти от публиката за защитата си във втория рунд с последователни избягвания на мощните удари на Шахбасян. Солидната защита и ударите с глава, последвани от ляв ъперкът и десен удар, помогнаха за края на битката в последната минута.

READ  Забравете Франция и Италия - българската река е всичко, от което се нуждаете

Гарсия ще се завърне в игра на следващия ден за място на четвъртфиналите срещу помощника на Алжир Бека Джукурта. Джуркурта спечели дивизията с 4-1 срещу българина Джуров Красимир.

Лозано падна с близко единодушно съдийско решение в първия си мач срещу китаеца Ху Мейи в категория до 110 паунда. Съдия от Испания даде предимство на Лозано с 10-9 в първия рунд и на Мейи с 29-28 като цяло. Другите четирима съдии оцениха Meiyi с 30-27.

След рядка загуба, Лозано изрази решимостта си в две публикации във Facebook.

„Първо, мисля, че Бог винаги ще ме пази във всяка битка на и извън ринга. Благодаря ви много за подкрепата! Мечтата ми не е приключила, това е просто част от процеса“, каза Лозано. „Не един каза, че процесът ще бъде лесен, но Бог има план. , приключих с всичко. Направо обратно на работа. Аз съм най-добрият и няма да спра, докато не защитя това, което е мое.