PRKernel

Доставчик на новини в реално време в България, който информира своите читатели за последните български новини, събития, информация, пътувания, България.

Швейцария победи България и Италия на Световното първенство

Швейцария победи България и изпревари квалификациите за Световното първенство Италия | SuperSport – източник на спортни видеозаписи, устройства, резултати и новини в Африка



„Slug“: „Футбол“, „Име“: „Футбол“, „Меню“:[], „Теми“:[{„group_name“:“South Africa“,“topics“:[{„name“:“DStv Premiership“,“slug“:“dstv-premiership“,“parent_slug“:“dstv-premiership“,“uri“:null,“hidden_tabs“:[]}, {„name“: „MTN8“, „slug“: „mtn8“, „parent_slug“: „mtn8“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„logs“]}, {„name“: „GladAfrica Championship“, „slug“: „national-first-division“, „parent_slug“: „national-first-division“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„scorers“]}, {„name“: „DStv Diski Challenge“, „slug“: „dstv-diski-challenge“, „parent_slug“: „dstv-diski-challenge“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“], {„name“: „университетски футбол“, „slug“: „varsity-football“, „parent_slug“: „varsity-football“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“,“logs“,“fixtures“,“results“,“today“]}, {„name“: „Bafana“, „slug“: „bafana“, „parent_slug“: „bafana“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„logs“,“top-scorers“]}, {„name“: „Nedbank Cup“, „slug“: „nedbank-cup“, „parent_slug“: „nedbank-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„logs“]}, {„name“: „Carling Black Label Cup“, „slug“: „carling-black-label-cup“, „parent_slug“: „carling-black-label-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs „:[„logs“,“top-scorers“]]}, {„group_name“: „Европа“, „Заглавия“:[{„name“:“UEFA Champions League“,“slug“:“uefa-champions-league“,“parent_slug“:“uefa-champions-league“,“uri“:null,“hidden_tabs“:[], {„name“: „Висша лига“, „slug“: „premier-league“, „parent_slug“: „premier-league“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[], {„name“: „Испанска Ла Лига“, „slug“: „spain“, „parent_slug“: „spain“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[], {„name“: „Италия Серия А“, „slug“: „italy“, „parent_slug“: „italy“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[]}, {„name“: „UEFA Europa League“, „slug“: „europa-league“, „parent_slug“: „europa-league“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[], {„name“: „UEFA Europa League“, „slug“: „uefa-europa-conference-league“, „parent_slug“: „uefa-europa-conference-league“, „uri“: null, „hidden_tabs „:[]}, {„name“: „FA файл“, „slug“: „fa-cup“, „parent_slug“: „fa-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„logs“]}, {„name“: „English Championship“, „slug“: „english-championship“, „parent_slug“: „english-championship“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“]}, {„name“: „Файл на лигата“, „slug“: „league-cup“, „parent_slug“: „league-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„logs“,“ top-scorers“], {„name“: „френски ликьор 1“, „slug“: „france“, „parent_slug“: „france“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[]}, {„name“: „Германска Бундеслига“, „slug“: „germany“, „parent_slug“: „germany“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„video“,“ top-scorers“], {„name“: „Квалификации за Световната купа на ФИФА – Европа“, „slug“: „wc-qualification-euro-2022“, „parent_slug“: „wc-qualification-euro-2022“, „uri“: null , “ скрити_раздели“:[„video“], {„name“: „Суперкупа на УЕФА“, „slug“: „uefa-super-cup“, „parent_slug“: „uefa-super-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“,“logs“]]}, {„group_name“: „Останалата част от Африка“, „Заглавия“:[{„name“:“MTN Super League“,“slug“:“mtn-super-league“,“parent_slug“:“mtn-super-league“,“uri“:null,“hidden_tabs“:[]}, {„name“: „Висшата лига на Етиопия“, „slug“: „ethiopian-premier-league“, „parent_slug“: „ethiopian-premier-league“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„today“,“top-scorers“], {„name“: „Нигерия“, „slug“: „nigeria“, „parent_slug“: „nigeria“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„today“,“news“,“video“,“top-scorers“]}, {„name“: „CAF Champions League“, „slug“: „caf-champions-league“, „parent_slug“: „caf-champions-league“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“,“today“]}, {„name“: „CAF Confed Cup“, „slug“: „caf-confederations-cup“, „parent_slug“: „caf-confederations-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„scorers“,“video“,“top-scorers“,“today“]}, {„name“: „Cosafa Cup“, „slug“: „cosafa-cup“, „parent_slug“: „cosafa-cup“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„today“,“top-scorers“]}, {„name“: „Висша лига на Кения“, „slug“: „kenya“, „parent_slug“: „kenya“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“,“today“,“video“], {„name“: „Квалификации за Световната купа на ФИФА – Африка“, „slug“: „wc-qualification-africa-2022“, „parent_slug“: „wc-qualification-africa-2022“, „uri“: null , “ скрити_раздели“:[]}, {„name“: „Afcon“, „slug“: „africa-cup-of-nations“, „parent_slug“: „africa-cup-of-nations“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[„top-scorers“]]}, {„group_name“: „Международни“, „Заглавия“:[{„name“:“Fifa Internationals“,“slug“:“fifa-internationals“,“parent_slug“:“fifa-internationals“,“uri“:null,“hidden_tabs“:[„logs“,“video“,“ top-scorers“]}, {„name“: „Лига на нациите на УЕФА“, „slug“: „uefa-nations-league“, „parent_slug“: „uefa-nations-league“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[]}, {„name“: „UEFA Euro 2020“, „slug“: „uefa-euro“, „parent_slug“: „uefa-euro“, „uri“: null, „hidden_tabs“:[]]}]“Представени“: „Заглавия“:[{„name“:“DStv Premiership“,“slug“:“dstv-premiership“,“parent_slug“:“dstv-premiership“,“uri“:null},{„name“:“Premier League“,“slug“:“premier-league“,“parent_slug“:“premier-league“,“uri“:null},{„name“:“Spanish LaLiga“,“slug“:“spain“,“parent_slug“:“spain“,“uri“:null},{„name“:“UEFA Champions League“,“slug“:“uefa-champions-league“,“parent_slug“:“uefa-champions-league“,“uri“:null},{„name“:“Italy Serie A“,“slug“:“italy“,“parent_slug“:“italy“,“uri“:null},{„name“:“FIFA World Cup Qualifiers – Europe“,“slug“:“wc-qualification-euro-2022″,“parent_slug“:“wc-qualification-euro-2022″,“uri“:null},{„name“:“MTN Super League“,“slug“:“mtn-super-league“,“parent_slug“:“mtn-super-league“,“uri“:null},{„name“:“Ethiopian Premier League“,“slug“:“ethiopian-premier-league“,“parent_slug“:“ethiopian-premier-league“,“uri“:null},{„name“:“League Cup“,“slug“:“league-cup“,“parent_slug“:“league-cup“,“uri“:null},{„name“:“English Championship“,“slug“:“english-championship“,“parent_slug“:“english-championship“,“uri“:null},{„name“:“DStv Diski Challenge“,“slug“:“dstv-diski-challenge“,“parent_slug“:“dstv-diski-challenge“,“uri“:null}]⁇

READ  България спира ваксината срещу Astrogeneca: PM | The Guardian Nigeria News