Футбол в понеделник вечер: Противоречивите безмилостни наказателни удари помагат на Raiders, които водят на Chiefs с 20-10 през първото полувреме

Getty Images

Друга противоречива игра, която се страхува от аркадното наказание.

Рейдърс водят на Лидерите с 20-10 в края на първото полувреме на Monday Night Football, с гол от полето от всеки отбор в последните 17 секунди.

Лас Вегас увеличи преднината си до 20-7 при гол от 50 ярда Даниел Карлсън 17 секунди остават до полувремето. дойде след това Крис Джоунс статия Дерек Кар Трети и осми в Las Vegas 46 с 1:07 преди края на ининга. Джоунс удря топката и я придърпва, докато се спуска върху върха на Кар.

Джоунс се приготви за падане с лявата си ръка, задържайки тежестта на цялото си тяло от Кар. Все пак беше съобщено.

Вместо лидерът да овладее топката в Лас Вегас 40, Рейдърс напреднаха в Канзас Сити 40 при изпълнение на дузпа.

Анализаторът на ESPN Трой Ейкман, защитник от Залата на славата, разкритикува дузпата на рефера Карл Чивърс.

Това удължи головата серия на Карлсън до 37 последователни гола, седем гола по-малко от рекорда на Адам Винатиери в NFL.

Но The Chiefs завършиха с филдгол в последната игра на първото полувреме, преминавайки 34 ярда в четири игри и спечелвайки наказание от 15 ярда на Raiders. Матю Райт, който беше наистина широк на 41 ярда по-рано през първото полувреме, имаше най-добрите 59 ярда в кариерата си.

Рейдърс доминираха в първия ининг, изпреварвайки лидерите със 198 на 141. Кар направи 10 от 14 за 133 ярда и тъчдаун, докато Давант Адамс Хванах две подавания за 76 ярда и тъчдаун в първия ининг и заредих двата си защитни удара за 48 ярда. Джош Джейкъбс Имаше писта за кацане от 1 ярд и имаше 79 ярда на 14 коли.