Мъри печели епичен екшън, Джокович преминава, Пътен аут

Ден четвърти на Australian Open видя епичен завършек малко след 4 сутринта, когато Анди Мъри върна от 0-2 и победи Танси Кокинакис В мач, който ще остане в историята. Но имаше и много други каскади по-рано през деня.

Обобщение на Australian Open 4 ден за мъже

което звучеше добре

Британецът Анди Мъри Той спечели най-дългия мач в кариерата си, срещу Thansi Kokkinakis, и се върна от загуба с 0-2 за нова епична победа, показвайки, че той Има още много живот Оставих го. Мъри погледна надолу, докато Кокинакис сервираше за мача в третия сет, но той така и не се отказа и сега мечтаеше за още един дълбок удар в Мелбърн след две последователни епични петсетови победи.

Григор Димитров Той спокойно си проправи път през първите два рунда, без да загуби сет. Докато мачът от трети кръг срещу Новак Джокович е трудна задача, Джокович не изглежда да е в най-добрата си физическа форма, така че може да има малък шанс за българина.

Холгер Рон крал Потенциално труден мач Срещу Maxime Cressi, но той свърши много лесна работа, лесно неутрализирайки масивния сервис на американците и доминирайки надиграванията през цялото време. Изглежда, че може да бяга дълбоко тук.

Вграждане от Getty Images

което изглеждаше зле

Каспър Роуд Изглеждаше, че може да се върне от загуба с 0-2 след начина, по който спаси точки за мач в третия сет и в крайна сметка го спечели, но това не беше така. Беше далеч от нивото, което показа в края на миналата година Открито първенство на САЩ Финалите на ATP и беше изхвърлен от турнира.

READ  Кристиано Роналдо отбелязва драматичен гол в последната минута за Манчестър Юнайтед в Шампионската лига

Пабло Кареньо Буста Той свикна да побеждава от челюстите на победата на ниво от Големия шлем и го направи отново в четвъртък, губейки с 2-0 в сет срещу Бенджамин Бонизи. Неспособността му да завърши мачове на Шлема продължава да бъде проблем.

Александър Зверев Все още е извън формата си преди контузията и е напълно победен от Michael Moh в срещата им от втори кръг. Зверев трябва да се подобри през годината, но сега изглежда далеч от предишното си ниво в състезанието.

Мач на деня

Тук няма абсолютно никаква конкуренция. Продуценти са Анди Мъри и Танаси Кокинакис Australian Open Класика, която ще се помни дълго и със сигурност ще остане като една от игрите на годината. Имаше всичко: страхотно качество, драма и обрати навсякъде. Може да се окаже, че това е мачът, който идва на ум, когато хората мислят за това издание на Australian Open.