Джош Алън се свързва с Гейб Дейвис за втория дълъг пас на Билс за деня

Орчард Парк, Ню Йорк – Връзката между Джош Алън И на Гейб Дейвис Той беше точен в първото полувреме на неделния мач между Бъфало Билс и Питсбърг Стийлърс.

Хвърлянето от 62 ярда на Алън към Дейвис през втората четвърт беше вторият мач за дуото за деня и помогна на Бъфало да спечели със 17-3 над Питсбърг. Това беше третото тъчдаун на Алън за над 60 ярда в кариерата му – и второто му в играта – докато това беше четвъртото му подаване над 60 ярда в кариерата му.

През първата четвърт бе върната начална точка с прекъсване от резервен играч на специалните отбори Тайван Джоунс Тя остави Билс да започнат от тяхната линия от 2 ярда, но атаката бързо се върна, когато Алън хвърли граната от 98 ярда към Дейвис. Тъчдаунът беше хвърлен на 38 ярда извън терена и издигна Bells до преднина от 7-0 след точката, която последва. cornerback предишни сметки Леви Уолъс Той падна, докато се опитваше да попречи на Дейвис, преди да избяга на терена.

Тъчдаунът от 98 ярда е свързан с най-дългия офанзивен тъчдаун в историята на франчайза на Bills (98 ярда пасове от Райън Фицпатрик към TD към Теръл Оуенс през 2009 г.).

Билс бързо си върнаха топката след резултата, а Стийлърс се забъркаха в последвалия начален удар.