Алабама и Обърн ще изиграят първия си мач от NCAA в Бирмингам

Алабама и Обърн ще открият турнира на NCAA в Legacy Arena в Бирмингам. Изминаха 15 години, откакто Бирмингам беше домакин на игри от турнира на NCAA, като Alabama Crimson Tide беше първият поставен в Дивизия Юг, както и първият поставен в турнира на NCAA. The Nate Oats и The Tide ще свирят в Бирмингам в четвъртък. В първия кръг те ще играят с победителя от поставения под номер 16 плейофен мач Texas A&MCC ще играе срещу SE Missouri State. Ако Crimson Tide преминат към втория кръг, в събота те ще играят с победителя от номер 8 в схемата Мериленд и 9 в схемата Западна Вирджиния. Алабама победи Texas A&M неделя в Нешвил, за да спечели титлата на турнира SEC, а Auburn Tigers се завърнаха в турнира NCAA за четвърти път през последните пет години. Верните на Тигъра също ще се стекат в Бирмингам за първи и втори кръг. Auburn е поставен под номер 9 в Средния Запад и ще се изправи срещу поставения под номер 8 Iowa Hawkeyes в четвъртък. Ако Auburn победи, те ще играят срещу No1 Sid Houston или No16 Northern Kentucky. Тази година Auburn записа 20-12 и загуби в игра 1 на турнира SEC в Нешвил. Tip Times (C): – Алабама (1) срещу SE Missouri St. / Тексас A&M CC 13:30 ч. – Обърн (9) срещу (8) Айова 17:45 ч.

Алабама и Обърн ще открият турнира на NCAA в Legacy Arena в Бирмингам. Изминаха 15 години, откакто Бирмингам беше домакин на турнирните игри на NCAA.

Alabama Crimson Tide взима номер 1 в Юга, както и номер 1 в турнира на NCAA. The Nate Oats и The Tide ще свирят в Бирмингам в четвъртък. В първия кръг те ще играят с победителя от поставения под номер 16 плейофен мач Texas A&MCC ще играе срещу SE Missouri State. Ако Crimson Tide преминат към втория кръг, в събота те ще играят с победителя от номер 8 в схемата Мериленд и 9 в схемата Западна Вирджиния. Алабама победи Texas A&M неделя в Нешвил, за да спечели титлата на турнира SEC.

READ  ACC, Big Ten и Pac-12 Alliance Декларация за фокусиране върху „Споделени ценности“

Auburn Tigers се завръщат в турнира на NCAA за четвърти път през последните пет години. Верните на Тигъра също ще се стекат в Бирмингам за първи и втори кръг. Auburn е поставен под номер 9 в Средния Запад и ще се изправи срещу поставения под номер 8 Iowa Hawkeyes в четвъртък. Ако Auburn победи, те ще играят срещу No1 Sid Houston или No16 Northern Kentucky. Тази година Auburn записа 20-12 и загуби в игра 1 на турнира SEC в Нешвил.