USMNT срещу.  Финал на КОНКАКАФ Лига на нациите: време, на живо, телевизия

USMNT срещу. Финал на КОНКАКАФ Лига на нациите: време, на живо, телевизия

на Национален отбор по футбол на Съединените щати за мъже Той се стреми да спечели титлата в Лигата на нациите КОНКАКАФ за трети пореден път, когато се изправи срещу съперника си Мексико в неделя вечерта.

USMNT спечели и двете издания на КОНКАКАФ Лигата на нациите 2021 г И 2023 г.

Съединените щати се нуждаеха от почти чудо, за да достигнат дотук. След като изоставаше с 1-0 през по-голямата част от мача, той си вкара автогол в добавеното време, за да вкара полуфинала срещу Ямайка в четвъртък в продължения, в който момент USMNT успя да спечели с 3-1. В другия полуфинален мач Мексико нямаше големи затруднения да победи Панама по пътя си дотам Победа с 3-0.

Треньор на USMNT Грег Берхалтер Той се надява да използва последните два мача в КОНКАКАФ Лигата на нациите Като отправна точка За турнира Копа Америка това лято, който ще се проведе в САЩ от 20 юни до 14 юли. Отборът на САЩ беше поставен в група, включваща Боливия, Панама и Уругвай в това състезание. Мексико се намира в група, която включва Еквадор, Ямайка и Венецуела.

Играчите на USMNT празнуват гол, отбелязан от Хадж Райт (14) срещу Ямайка на стадион AT&T.

Ето всичко, което трябва да знаете за мача в неделя:

Кога и къде ще се проведе финалът на USMNT-Мексико Лигата на нациите?

Мачът е планиран да започне в 21:15 ET в неделя, 24 март, на стадион AT&T в Арлингтън, Тексас, дом на NFL. Далас Каубойс.

Как мога да гледам финала на КОНКАКАФ Лигата на нациите срещу Мексико?

Предаването на английски ще бъде достъпно на Парамаунт+, с излъчване на испански език, налично по Univision. Поточно предаване също е налично на Фубо.

READ  SB Software и Bayes Esports споделят партньорство за дистрибуция – новини от европейската игрална индустрия

Кои са играчите в списъците на USMNT и Мексико?

Списък на USMNT

Вратари (3): Дрейк Календър (Интер Маями), Итън Хорват (Кардиф Сити/Уелс), Мат Търнър (Нотингам Форест/Англия).

Защитници (8): Серхинио Дест (Айндховен, Холандия), Кристофър Лунд (Палермо, Италия), 16- Марк Макензи (Генк, Белгия), Тим Рийм (Фулъм, Англия), Крис Ричардс (Кристъл Палас, Англия), Антъни Робинсън (Фулъм, Англия) . – Майлс Робинсън (Синсинати), Джо Скъли (Борусия Мьонхенгладбах/Германия).