Old Dominion го направи отново във втория срив на Virginia Tech за четири години

За втори път от четири години Virginia Tech загуби на пътя към Old Dominion, падайки в петък вечер 20-17.

Феновете на Old Dominion нахлуха на терена, за да отпразнуват втората си победа над Power 5. Първата също дойде срещу Hokies през 2018 г. с победа 49-35.

Не така искаше да започне сезона първият треньор на Virginia Tech Брент Брей. Hokies направиха пет оборота, което доведе до 17 точки от Old Dominion. Най-важното дойде при 2:58 минути до края на мача. Води 17-13, защитник Грант Уелс Хвърли прихващане, което доведе до печеливш резултат на 1 ярд от тъчдаун Блейк Уотсън Остават 33 секунди.

Hokies също изпълни 15 дузпи за 121 ярда. Уелс започна първия си мач с Virginia Tech, хвърли четири прихващания и направи 21 от 36 за 197 ярда с тъчдаун.

„Те искаха да играят, искаха да играят силно, но определено мисля, че настояваха и бяха небрежни“, каза Брей. „Искате да накарате хората да го печелят, а ние не го направихме.“

Добавен гръб Дакс Холифийлд: „Неудобно. Много неудобно.“

Мачовете по пътя срещу група 5 не се получиха добре за отборите на ACC, които приключват в графика си. С тази загуба лигата вече е загубила 20 загуби на пътя срещу отборите от 5-отборни групи от ерата на колежанския футбол.

Мачът беше труден от самото начало, тъй като нито един от нападателите не можеше да намери много ритъм. Old Dominion водеше с 10-7 през първото полувреме. След това началото на второто полувреме беше отложено с 15 минути, защото членовете на треньорския щаб на Virginia Tech останаха заседнали между етажите в асансьор. В крайна сметка треньорите успяха да слязат от асансьора, но трябваше да се изкачат по шестте стълби до треньорската ложа.

READ  Президентът на UIPM Шурман се срещна с българския президент Радев

Това може да е добра метафора за случилото се през второто полувреме. Но това не е последният път, когато училищата се виждат. Понастоящем е планирано да играят всяка година до 2031 г., като четири от тези игри ще бъдат в Old Dominion.