App State започва 2023 г. със силна домакинска победа

Буун, Северна Каролина – С натиснат бутон за нулиране App State Football откри сезон 2023, като се събра през второто полувреме и спечели пред препълнена публика в The Rock.

Показвайки ценна дълбочина, новодошлите и новобранците направиха някои от най-големите игри по време на победата с 45-24 над Gardner-Webb пред 36 075 фенове на Kid Brewer Stadium в събота.

В релефа стартиращ куотърбек Райън Бъргъркойто получи 7 от 11 с ранен пас за тъчдаун, преди да излезе до края на играта с контузия на пръста, Джоуи Агилар Той завърши 11 от 13 подавания за 174 ярда и четири тъчдауна. Той направи тъчдаун в първия си мач с Mountaineers и постави училищен рекорд за най-много пасове за тъчдаун от куотърбек в своя дебют в App State.

„Джо влезе, първият му колегиален пас в App State беше тъчдаун и това ни даде искрата, от която се нуждаехме“, старши треньорът Шон Кларк Той каза.

Ели Уилсън, Кайдън Робинсън, Далтън Строуман, Дашун Дейвис И Кристиан Хорн Той имаше по една капка на парче и Нейт Ноел Той се втурна за 117 ярда и 1 тъчдаун при 24 занасяния.

Три обърквания, направени в интервал от осем минути в края на третата четвърт до началото на четвъртата четвърт, позволиха на планинарите да се откъснат от Runnin’ Bulldogs, които водеха с 24-21 през третата четвърт, преди App State да отбележи последните си 24 точки срещу тях. Съперник, елиминиран от плейоф на FCS през 2022 г.

С App State водещ с 31-24 след дълъг гол от 43 ярда Майкъл Хюзотбранителен край Майкъл Флетчър Вторият QB натиск в играта доведе до прихващане от ветерана по сигурността и капитана на отбора Джаксън Грийнкойто върна топката на 25 ярда към Гарднър Уеб 23. Ноел последва удар от 16 ярда с резултат от 7 ярда и натиск от Шон Колинс Допринесе за прихващането на колега новодошъл Джак Скръгс Скоро след това.

Кевин Ейбрамс-Вервин По-късно той наложи опипване, което новодошлият възстанови Монтес Келии четвъртият пас за тъчдаун на Агилар към Хорн доведоха до попадението.

READ  United Favs след съвета на Бербатов

Бъргър и Агилар хвърлиха подавания за тъчдаун през първото полувреме, като ударът на Бъргър от 12 ярда към Уилсън в края на първата четвърт беше последван от бягане Майкъл Хейууд Четвъртата и втората трансформация. Runnin’ Bulldogs вкараха следващите десет точки, а Aguilar излезе на терена за първи път, след като удар от 14 ярда даде на Mountaineers владение на Gardner-Webb 32 при 2:13 до края на първото полувреме.

Агилар погледна наляво и намери Робинсън широко отворен по левия хеш на 7-ярдовата линия. Робинсън улови хвърлянето, премина покрай защитник и вкара с лекота, за да върне App State обратно в предни позиции.

„Трябва да излезеш там и просто да играеш, независимо дали е първи, втори или трети“, каза Агилар. „Винаги е следващият човек и просто трябва да си готов.“

Runnin’ Bulldogs започнаха второто полувреме с тъчдаун от 11 игри, App State си върна преднината след 26-ярдов пас за тъчдаун на Агилар към Дейвис, а Гарднър-Уеб взе финалната преднина при третия тъчдаун на рънингбек Джейдън Браун – прием от 41 ярда .

Планинарите водеха завинаги при тъчдаун пас от 43 ярда на Агилар към защитника Строман по дясната странична линия, каскадни удари от Нейт Джонсън и наложи троен удар от Флетчър.

Фийлд гол на Хюз увеличи преднината до седем точки и Маунтинърс увеличиха преднината си до две точки за първи път след прихващане на Грийн, за да започнат следващата серия. Обратно на пейката, той беше пометен от голяма група, включваща старши треньора Шон Кларк и ранен колега Замъкът Андерсънсъвъзпитаник на гимназия Watauga, който успява да се присъедини към битката чрез скутера си.

Ник Рос Общо 12 битки, за да доведе защитната единица до три бързи точки през второто полувреме, докато Андрю Паркър младши И Терек Фундербурк Той добави по шест спирки.

READ  Padres затвори Dodgers в NLDS Game 3, сливайки се с Phillies, за да изтласка фаворитите на NL над ръба