Бек-Бабич печели шампионската титла на NAS Padel Championship

Хосепа Бек и Салма Бабич реагираха, след като спечелиха финала в бронзовата категория на шампионата в Бадел.

Хосепа Бек и Салма Бабич се класираха от късен сет, като победиха Карина Симонова Лозова и Алиса Билбис във вълнуващ финал за бронзовата категория при жените на спортното първенство Ал-Бадел в Над Ал Шеба.

Хърватинът Бек, бивш професионален тенис турнир в Международната федерация по тенис, и Бабич от Босна и Херцеговина, след като загубиха първия сет, за да спечелят втория сет в тайбрека, след това преминаха третия сет 3-6, 7-6, 6. 2 победа над българо-филипинския им противник. Бек и Бабак ще получат чека на победителя за 20 хиляди дирхама, докато подгласникът ще получи 15 хиляди дирхама.

Полуфиналите в златната категория за мъже също се проведоха в неделя вечерта, тъй като Мартин Ночес-Гилермо Вилаван победи Емилио Месас-Мейсън Ксавие с 6-4, 6-4, за да резервира мача за титлата с Хавиер Лопес Гарсия-Александър Варкуарсон, който победи Saeed. Ал-Мари – Клаудио Бобадила 6-1 6-3 в другия полуфинал.

Над 700 местни и международни играчи участват в шампионата на NAS Padel, което предлага общ награден фонд от 199 000 AED. Триста шестдесет мъже са регистрирани в бронзовата категория за мъже, 86 мъже са регистрирани в златната категория, докато 50 жени са регистрирани в бронзовата категория за жени.

В квалификационния турнир за тези три категории, който се проведе между 8 и 13 април, се видяха 206 мача, от които 32 двойки се класираха за бронзовите и златните категории при мъжете, докато 16 двойки достигнаха до основната схема за бронзовите жени. категория.

READ  Галулов открадва шоуто, след като кубинските олимпийски звезди са нокаутирани от Световното първенство по бокс

Тазгодишното първенство на NAS Padel включва и международно класираното първенство на Международната федерация на чадърите (FIP) и повече от 250 от най-добрите професионални играчи в света с умения от първи ред са се регистрирали за турнира.

Трите събития са организирани съгласно всички предпазни процедури и протоколи за COVID-19, както и други насоки, издадени от съответните органи.

Спортният турнир на NAS организира безплатен PCR тест за COVID-19 за всички участници в NAS Run в клуб Al Wasl на 26-27 април, между 11 и 17 часа.

Спортното първенство на NAS, организирано от Спортния съвет на Дубай (DSC), е една от най-добрите спортни атракции по време на свещения месец Рамадан от 2013 г., а осмият сезон на шампионата включва състезания в два други спорта освен бягане и колоездене.

Турнирът започна с шампионата на NAS Padel на 14 април и ще завърши с NAS Run, който ще се проведе в продължение на две нощи със състезанието от 10 километра, планирано за 28 април, и състезанието за 5 километра, планирано за 29 април.

Полицията в Дубай, Дубайската служба за пътища и транспорт, Община Дубай и Дубайската корпорация за линейки са стратегически партньори за тазгодишното спортно първенство Над Ал Шеба, докато Дубай безмитно, Buccari Suite и Technotry са спонсорирали съвместно осмия сезон на турнира. Турнирът, който е едно от най-големите събития от този вид по отношение на участие и парични награди.

Tecnotree е базиран във Финландия доставчик на пълна система за бизнес поддръжка (BSS) с повече от 40 години задълбочени познания в индустрията, доказана способност за постигане и преобръщане по целия свят и говори за партньорството си със спортното първенство Nad Al Sheba, Падма Равишандар , Главен изпълнителен директор на Tecnotree. Имаме удоволствието да подкрепим спортния шампионат Nad Al Sheba (NAS) по време на свещения месец Рамадан. Участието в спорт и поддържането на активност е важно не само за поддържането на здравето на нашите тела, но и за подобряване на нашето благосъстояние и качество на живот, особено през тези трудни времена. “

READ  Министерството на правосъдието на САЩ се присъединява към антитръстово дело, оспорващо правилата за трансфер на NCAA.