Бек-Бабич печели шампионската титла на NAS Padel Championship

Хосепа Бек и Салма Бабич реагираха, след като спечелиха финала в бронзовата категория на шампионата в Бадел.

Хосепа Бек и Салма Бабич се класираха от късен сет, като победиха Карина Симонова Лозова и Алиса Билбис във вълнуващ финал за бронзовата категория при жените на спортното първенство Ал-Бадел в Над Ал Шеба.

Хърватинът Бек, бивш професионален тенис турнир в Международната федерация по тенис, и Бабич от Босна и Херцеговина, след като загубиха първия сет, за да спечелят втория сет в тайбрека, след това преминаха третия сет 3-6, 7-6, 6. 2 победа над българо-филипинския им противник. Бек и Бабак ще получат чека на победителя за 20 хиляди дирхама, докато подгласникът ще получи 15 хиляди дирхама.

Полуфиналите в златната категория за мъже също се проведоха в неделя вечерта, тъй като Мартин Ночес-Гилермо Вилаван победи Емилио Месас-Мейсън Ксавие с 6-4, 6-4, за да резервира мача за титлата с Хавиер Лопес Гарсия-Александър Варкуарсон, който победи Saeed. Ал-Мари – Клаудио Бобадила 6-1 6-3 в другия полуфинал.

Над 700 местни и международни играчи участват в шампионата на NAS Padel, което предлага общ награден фонд от 199 000 AED. Триста шестдесет мъже са регистрирани в бронзовата категория за мъже, 86 мъже са регистрирани в златната категория, докато 50 жени са регистрирани в бронзовата категория за жени.

В квалификационния турнир за тези три категории, който се проведе между 8 и 13 април, се видяха 206 мача, от които 32 двойки се класираха за бронзовите и златните категории при мъжете, докато 16 двойки достигнаха до основната схема за бронзовите жени. категория.

READ  Golden Nuggets: Повече подробности бяха разкрити за желанието на Том Брейди да се присъедини към 49ers

Тазгодишното първенство на NAS Padel включва и международно класираното първенство на Международната федерация на чадърите (FIP) и повече от 250 от най-добрите професионални играчи в света с умения от първи ред са се регистрирали за турнира.

Трите събития са организирани съгласно всички предпазни процедури и протоколи за COVID-19, както и други насоки, издадени от съответните органи.

Спортният турнир на NAS организира безплатен PCR тест за COVID-19 за всички участници в NAS Run в клуб Al Wasl на 26-27 април, между 11 и 17 часа.

Спортното първенство на NAS, организирано от Спортния съвет на Дубай (DSC), е една от най-добрите спортни атракции по време на свещения месец Рамадан от 2013 г., а осмият сезон на шампионата включва състезания в два други спорта освен бягане и колоездене.

Турнирът започна с шампионата на NAS Padel на 14 април и ще завърши с NAS Run, който ще се проведе в продължение на две нощи със състезанието от 10 километра, планирано за 28 април, и състезанието за 5 километра, планирано за 29 април.

Полицията в Дубай, Дубайската служба за пътища и транспорт, Община Дубай и Дубайската корпорация за линейки са стратегически партньори за тазгодишното спортно първенство Над Ал Шеба, докато Дубай безмитно, Buccari Suite и Technotry са спонсорирали съвместно осмия сезон на турнира. Турнирът, който е едно от най-големите събития от този вид по отношение на участие и парични награди.

Tecnotree е базиран във Финландия доставчик на пълна система за бизнес поддръжка (BSS) с повече от 40 години задълбочени познания в индустрията, доказана способност за постигане и преобръщане по целия свят и говори за партньорството си със спортното първенство Nad Al Sheba, Падма Равишандар , Главен изпълнителен директор на Tecnotree. Имаме удоволствието да подкрепим спортния шампионат Nad Al Sheba (NAS) по време на свещения месец Рамадан. Участието в спорт и поддържането на активност е важно не само за поддържането на здравето на нашите тела, но и за подобряване на нашето благосъстояние и качество на живот, особено през тези трудни времена. “