49ers QB Brock Purdy „ужасен“ през второто полувреме на мачовете, според Джей Глейзър – NBC Sports Bay Area & California

Противоречието около куотърбека Брок Пърди бушува и изглежда има ново развитие всяка седмица.

Докато някои продължават да обсъждат мястото му сред сигналните играчи на НФЛ, вторият куотърбек разсея идеята, че не може да дойде отзад, за да спечели мачове след поредните победи над Грийн Бей Пакърс и Детройт Лайънс в плейофите .

Джей Глейзър от FOX Sports се присъедини към Лора Брит от NBC Sports Bay Area за интервю в сряда за Super Bowl Radio Row, където той беше попитан какви аспекти от играта на 49ers могат да създадат проблеми на Kansas City Chiefs в Super Bowl LVIII в неделя на Allegiant Stadium .

„Физически“, каза Глейзър на Брет. „Много от тези момчета, това е уличен бой. И знаете ли, нека спрем да говорим за Брок Пърди и какъв куотърбек е той. Той е победител, спрете „мениджъра на играта“. [talk]Той е победител.

„И сега също научихме, че през второто полувреме той е ужасяващ. Така че може да си помислите, че сте го свалили през първото полувреме, но не е така. Той е много повече, отколкото всички казват, че е. Те са наистина физически отбор с полузащитник, който изобщо не се колебае.“

Пърди не игра добре в повечето от победите на Сан Франциско в дивизионния кръг над Пакърс, но той поведе евентуалната победа, която доведе до тъчдаун на Крисчън Маккафри с оставащо 1:11 в четвъртата четвърт. След това Purdy продължи устойчивото си представяне срещу Packers, като изтри изоставането от 17 точки в победата на NFC Championship на San Francisco над Lions.

Докато някои продължават да го описват като „мениджър на играта“, за Глейзър и много други е ясно, че Пърди е просто победител и продължава да дава резултати, когато това е най-важно.

READ  Тенис-Медведев отрича да е извършвал неприлично поведение, след като Париж загуби Мастърса