49ers поставят Eagles в огледалото за обратно виждане.  Стремейки се да поддържате инерция срещу Seahawks – NBC Sports Bay Area и Калифорния

49ers поставят Eagles в огледалото за обратно виждане. Стремейки се да поддържате инерция срещу Seahawks – NBC Sports Bay Area и Калифорния

САНТА КЛАРА – Последният път, когато 49ers изглеждаха доминиращи, те не успяха да запазят инерцията си.

След седмица 5, след голяма победа над Dallas Cowboys, 49ers бяха непобедени и изглеждаха непобедими. След три седмици те бяха 5-3 и се нуждаеха от довиждане седмица за повторно калибриране.

Сега Сан Франциско е в серия от четири победи, включително победа с 42-19 над Филаделфия Ийгълс в неделя.

Това, което предстои, е ключов мач на NFC West срещу Seattle Seahawks в неделя на стадион Levi’s.

„Мисля, че това е най-трудното нещо в тази лига“, каза корнербекът на 49ers Фред Уорнър. „Минавате през тези силни емоции. Миналата седмица, когато победихте Фили и след това два дни по-късно, трябва напълно да ги измиете и да се съсредоточите върху следващия мач.

„Знаем много добре какво се случи последния път, когато победихме отбор на NFC East. Очевидно сме наясно с това.“

49ers (9-3) се изправят срещу Seahawks (6-6) за втори път от три седмици.

На Деня на благодарността 49ers се отдръпнаха през второто полувреме за победа с 31-13. Това беше първият път в историята на франчайза, в който 49ers спечелиха мачове в Сиатъл в последователни сезони.

„Ще си върнат някои момчета, които не бяха здрави последния път“, каза Уорнър, имайки предвид най-вече Кенет Уокър от Сиатъл.

„Трябва да се уверим, че сме свързани и фокусирани. Фили свърши и свърши. Отсега нататък няма да говорим за Фили. Ние сме в Сиатъл.“

Освен това куотърбекът на Сиатъл Джино Смит беше обезпокоен от контузия на трицепса, когато двата отбора се срещнаха през Седмица 12. Seahawks играха последователни мачове в четвъртък, така че дойдоха в града с три допълнителни дни почивка.

READ  Българските депутати се съгласиха да похарчат 1,2 милиарда лева за пенсии и енергийна помощ

„Това е като всяка друга игра в по-голямата си част“, ​​каза защитникът на 49ers Dre Greenlaw. „Всеки отбор, бивш съперник или бивш съперник, винаги искате да играете най-добре. Има определени отбори като този. Когато играем със Сиатъл, това ще бъде физически мач.“

49ers постигнаха четири поредни победи над Seahawks, включително победа с 41-23 в първия кръг на плейофите на NFC миналия сезон.

След като постигнаха емоционална победа във Филаделфия, следващата цел на 49-те е да останат на позиция номер 1 в НФК, което включва предимство на домашния терен в следсезона и сбогом в първия кръг.

„Когато сте наистина добър отбор, това са типовете седмици, в които не трябва да попадате в капана на това да се чувствате добре със себе си и да излезете и да го пренесете на друго ниво“, каза защитникът на 49ers Ник Боса. „Ако можем да направим това, ние сме точно там, където трябва да бъдем.“