10 бързи мисли за победата на Маями с 38-34 над 17-ия Питсбърг

Маями Харикейнс победиха класиран състезател за втора поредна седмица, побеждавайки 17-ия Питсбърг с 38-34 в събота следобед.

Куотърбекът Тайлър Ван Дайк показа още едно впечатляващо представяне, докато изведе Харикейнс до победа, хвърляйки 428 ярда с три тъчдауна и едно засечене.

Широкият приемник Чарлстън Рамбо взе седем паса за 101 ярда.

Джейлън Найтън се върна назад на 80 ярда и два тъчдауна.

Защитата на УМ доведе до прехващания от Тайрик Стивънсън и Джеймс Уилямс.

Маями излезе и започна бързо, отбелязвайки първите си три владения и се надпреварвайки до 21-10 преднина в края на първата четвърт. Две от тъчдауна на Маями през първата четвърт се случиха с експлозивни игри, удар от 57 ярда към Малори и 40 ярда, управляван от Найтън.

Ураганите напреднаха с 31-17 в края на първото полувреме благодарение на силно атакуващо представяне.

В първия ининг Ван Дайк направи 15 от 21 на 267 ярда с два тъчдауна. Рамбо беше първият му гол през първото полувреме, като получи пет паса на 75 ярда. Смит и Малори имаха 57 ярда.

Амари Картър поведе Харикейнс с пет интервенции през първото полувреме. Защитата на UM има общо четири загуби за лечение. Терек Стивънсън направи пас през втората четвърт.

Защитата на Маями допусна общо 348 атакуващи ярда през първото полувреме, но Пит имаше само 17 точки за показване.

Бекет хвърли 307 ярда с едно тъчдаун и едно прехващане в първия ининг.

Нападението на Питсбърг превърна 4 от 9 шанса надолу с една трета.

Пантерите изравниха при 31-31 при 5:50 до края през третата четвърт, като атаката на UM не успя да намери ритъм и Пийт отбеляза в първите две серии от второто полувреме.

READ  Джак Дрейпър се провали в опита си за титлата от ATP Tour след загуба на финала в София

Маями отговори на падането с 2:15 до края през третата четвърт, за да поведе с 38-31 през четвъртата.

През четвъртата четвърт UM вдигна защитата на Питсбърг до три точки.

Маями ще се върне в действие следващата седмица, като домакин на Georgia Tech на Hard Rock Stadium. Началният час е определен в 12:30 часа

Прочетете за някои от нашите бързи и непосредствени мисли след победата на Маями с 38-34 над Питсбърг.