Шон Пейтън омаловажава страничния сблъсък с Ръсел Уилсън: „Бях разстроен от разговора“

Докато Денвър Бронкос се подреждаха за гол от игра от 21 точки в края на третата четвърт, треньорът Шон Пейтън нахлу в официалните лица, преди да насочи гнева си към куотърбека Ръсел Уилсън при загубата на отбора с 42-17 от Детройт Лайънс в събота на Форд Фийлд .

Длъжностните лица нарекоха нарушението на Денвър дузпа за засада при четвърта и гол на линията на 1 ярд, изтривайки тъчдаун от защитника на линията Майкъл Бъртън. Пейтън беше видимо ядосан от обаждането, което посочи десния гард Куин Мейнърс като виновник, въпреки че повторенията го показаха в легална позиция.

Майнерц нарече наказанието „жалко“.

Той каза пред репортери след мача: „Все още не съм гледал снимката или филма, за да имам точно мнение за ситуацията, но е жалко. Наистина се опитвам да играя футбол без дузпи.“

Пейтън каза след мача, че всяко забележимо разочарование от Уилсън е свързано с обидната засада, която обрича резултата.

„Бях разстроен от обаждането“, каза Пейтън след мача. „Това е. Просто.“

В отговор на въпрос какво е казал на Уилсън по време на разговора в кулоарите на мача, Пейтън отговори: „Слушай, това, което говоря с Ръсел, не е твоя работа.“

Говорителят на игра по игра Кевин Харлан описа взаимодействието на Пейтън и Уилсън като „много оживена дискусия“ и „едностранна“. От своя страна Уилсън виждаше взаимодействието си с Пейтън като непроблемно.

„Очевидно искахме да отбележим (тъчдаун) при това каране“, каза Уилсън. „За съжаление не го направихме. Повече от всичко сме разочаровани, че не вкарахме гол там, защото щяхме да направим 28-14. И очевидно в крайна сметка те ни затвориха. Това беше разочароващата част. … Искаш страстен треньор.“ Искаш и играчи. Най-важното за мен е винаги да се фокусирам върху следващата игра.

READ  Давидович Фокина победи Димитров за финал в Монте Карло | новини за тенис

Вбесяващата последователност се случи, след като две игри, в които Бронкос бяха отсъдени, бяха спрени на линията от 1 ярд, въпреки че повторенията показаха втори прием от Jahleel McLaughlin и трети удар от Javonte Williams може да са били тъчдауни. . Пейтън не предизвика нито една игра.

„Бяха близки“, каза Пейтън, когато го попитаха дали обмисля предизвикателство на втора или трета игра. „Проблемът е, че когато започнете да предизвиквате точки, става трудно.“

Цялата поредица от събития в крайна сметка беше академична, като се има предвид доминацията на Детройт, но страничната атака на Пейтън срещу Уилсън, чийто провал през първата четвърт се оказа скъп, илюстрира разочарованието от пълното пропиляване на възможността да се премести в плейофна позиция. Със загубата Бронкос падат до 7-7 и остават зад Канзас Сити Чийфс в AFC West.

Пейтън, часове след новината, че треньорът на Чийфс Анди Рийд е бил глобен със 100 000 долара заради публични критики за офанзивна засада на длъжностно лице при загубата на Канзас Сити от Бъфало Билс миналата седмица, отказа да предостави повече подробности относно мнението си за обаждането срещу Миньорите.