Том Брейди и Бъкс намират начин да победят Светците на печеливш TD в последните секунди

The Тампа Бей Буканиърс Атаката не може да играе добре в продължение на 60 минути. Ако това ще се случи, ще стане до този момент от сезона.

Но всичко, от което се нуждаеха Buccaneers в понеделник вечер, за да постигнат голяма победа в NFC South, беше да играят добре за около пет минути. И най-великият куотърбек в историята на NFL беше там, за да се увери, че това ще се случи.

Тампа Бей, който изоставаше с 13 точки в края на четвъртата четвърт и изглеждаше без шанс за тъчдаун удар, вкара три минути до края на мача. Тогава защитата наложи бърз удар и й върна топката Том Брейди, който ръководи печеливша кампания. Брейди може да не е същият играч, който беше преди две десетилетия, но все пак успява да има някои магически моменти. Брейди удари бягащия бек Рашад Уайт за тъчдаун от 6 ярда с три секунди преди края и допълнителната точка донесе на Тампа Бей драматична победа със 17-16. Пиратите се подобриха до 6-6 и са в позиция да спечелят лош сплит.

ESPN каза в предаването си, че Пиратите не са печелили, когато са изоставали с 8 или повече точки през четвъртото тримесечие от 2012 г. насам. Те наистина не са имали печеливша работа в понеделник вечер. Но когато Брейди трябваше да направи няколко отигравания в труден момент, той се появи, както много пъти преди.

Преди понеделник вечер Брейди имаше 0-37 в редовния сезон и 1-43 в плейофите, когато изоставаше с 13 или повече точки в четвъртата четвърт, Според ESPN Stats & Info. Единствената победа при този тип дефицит преди завръщане срещу светците беше Super Bowl LI срещу Атланта Фалкънс.

READ  PWC 2021 Gemona: Ясин Сафуф печели шестата мисия

Букс се бори да премести топката

Мачът започна добре за пиратите. Те имаха игра от 16 игри и 72 ярда и въпреки че завърши с гол от полето, това беше положително начало.

Тогава Тампа Бей спря да бележи. В останалата част от полувремето те имаха три топки, прихващане и колене, за да свършат първото полувреме.

Ню Орлиънс не беше много по-добър в нападение, но светците попаднаха 30 ярда тъчдаун до Хълм Тесум. Те отбелязаха гол от игра в края на първото полувреме и поведоха с 10-3 на полувремето. Представянето в офанзивен план не беше страхотно, но защитата запази светците в играта.

Светците не направиха много добре този сезон, но треньорът Денис Алън беше страхотен срещу Тампа Бей по време на ерата на Брейди. Миналия сезон Светците нокаутираха Пиратите с 9-0. Откакто се присъедини към Buccaneers, Брейди има само 1-4 срещу Saints в редовния сезон, идвайки в деня (въпреки че Bucs спечелиха плейоф срещу New Orleans по пътя си към титлата в Super Bowl).

За около 55 минути изглеждаше, че Алън отново има номера на Брейди и Светците, които бяха 4-8 в мача, щяха да се върнат в надпреварата за NFC South с голяма победа. Но Брейди някак намери начин.

Том Брейди и Tampa Bay Buccaneers имаха голяма победа над Saints. (Снимка от Майк Карлсън/Гети изображения)

Бокс, Том Брейди има добра победа

Изглеждаше, че няма много надежда за Buccaneers, след като светците поведоха с 16-3 в четвъртата четвърт. Нападението не успя да поддържа стремежа и защитата изглеждаше изтощена и не успя да излезе от терена през второто полувреме. Светците имаха два маратона. И двете удари завършиха с гол от игра, но не беше като Тампа Бей да вкарва бързо. или изобщо.

READ  „Определено бях малко тъжна“ - Мария Шарапова не беше доволна от коментарите на Серина Уилямс за личния й живот

В четвъртата четвърт, с около седем минути оставащи, Buccaneers се изправиха срещу четвърти и 10 на собствената си територия. Брейди се опита да окаже натиск върху треньорите да го направят. Тампа Бей остави атаката на корта за момент, след което изпрати отбора да удари. Имаше смисъл да отиде там, но треньорът на Buccaneers Тод Боулс залагаше и разчиташе на защитата си.

Накрая пиратите оживяха в атаката. Те отбелязаха три минути преди края на мача. пас намеса влиза в дълъг пас към Майк Еванс Настройте пас за тъчдаун от 1 ярд до стегнат край Хлапето Отън. Пиратите имаха три точки, за да наложат следващ удар с ударно забиване от безопасност Киану Нийл Страхотно чукане Анди Далтън Непълен пас от ръката на Хил. Това даде шанс на Брейди да се измъкне от мач, който беше невероятно грозен за Тампа Бей в рамките на три и половина четвърти.

Брейди оживя в двуминутното упражнение. Скоти Милър улови начален удар до 20-ярдовата линия на светците. Хулио Джоунс Той накара цирка да удържи линията от 5 ярда с около 30 секунди до края. Крис Гудуин Той хвана нещо, което можеше да бъде тъчдаун, но пусна подхвата Донован Смит Той беше призован за дузпа, което постави Буканиърс в трудно положение. Нямаше значение. Брейди хвърли нов пас за тъчдаун.

Buccaneers не са много добри този сезон. Но вероятно ще отидат в плейофите. И Брейди показа, че все още може да създаде някои спомени. Той е на 45 години и все още добавя към наследството си.