Тиаго вкара късния победител в победата на Ню Йорк над DC United

Тиаго Андраде Той вкара в компенсираното време през втората част и Ню Йорк Сити ФК Той се възстанови от ранен дефицит, за да завърши драматична победа с 2: 1 у дома на DC United в неделя вечер.

Победата на Тиаго дойде след 11 минути от резервата Кетонски градини Той насочи с глава в 84-ата минута от ъглов удар, за да отбележи първия си гол за сезона.

Тиаго, 20-годишният бразилец, който подписа от ЕК Бахия през април, завърши втората си поредна победа за футбола в Ню Йорк и го издигна на четвърто място в класирането на Източната конференция.

Найджъл Роерта Той вкара първия си гол в MLS в началото на дебюта си с DC, който видя три посредствени мача непобедени.

– ESPN +: MLS чат и други на ESPN FC Daily (само за САЩ)

Кръгла маса на MLS: Хитовете и пропуските за сезона до момента

22-годишният футболист се присъедини към столицата, за да стартира сезона, след като прекара последните две години с Левски София в българската първа дивизия.

И двата отбора като че ли загубиха играчи поради контузия през първото полувреме, с халфа на DC Мойсей Неман Изход в 35-ата минута и нападател на Ню Йорк Исус Медина Заминавайки на 37, той е заменен от Тиаго.

Може да се каже, че Ню Йорк имаше най-голям шанс през второто полувреме, но не застраши сериозно вратаря Бил ХамидГол след края на първото полувреме до гол на Keaton Parks.

Като Макси Моралес Извеждайки корнер в 84-ата минута отдясно, Паркс се плъзна към близката греда и след това стреля с глава през вратата на Хамед и в далечната греда от 6 ярда.

READ  Денят на откриването на Phillies-Braves 2024 се отлага с един ден – NBC Sports Philadelphia

Тиаго последва изключителна победа през петата минута на времето за спиране през второто полувреме, малко след това Шон Джонсън Възможността е отказана близо до DC от другата страна.

Джонсън събра топката и я хвърли точно встрани, тъй като Тиаго беше 1v1 със защитника на DC Донован Пайнс.

Тиаго беше първият, който грабна топката и получи правото на Бейнс, отряза топката в посока на посоката на топката, след което изведе нисък удар покрай защитника Хамед в лявата греда.

Роберта изведе DC в деветата минута, след като се включи в дълъг диагонален сервис на Niemann.

Роберта пусна топката с крак в лявата част на наказателното поле, като я дриблира широко, за да създаде пространство от защитника. Максим Чануте, след това отправи свиреп удар, който надви Шон Джонсън в горния ъгъл близо до гредата.

Авторско право © 2021 ESPN Internet Ventures. Всички права запазени.