Тайрийк Хил на Делфините е на половината път до гол от игра от 2 хил. ярда в 8 мача

Марсел Луи Жакespn29 октомври 2023 г. в 16:11 ET3 минути за четене

Tyreek Hill изгаря D на Pats за 42-ярдов Dolphins TD

Туа Таговайлоа се свързва с Тайрийк Хил в играта, за да даде на Делфините тъчдаун от 42 ярда.

Маями – Тайрийк Хил иска 2000 приемащи ярда този сезон. След тази седмица той е на половината път.

Широкият приемник на Маями Долфинс надхвърли 1000 приемащи ярда по време на неделната победа с 31-17 над Ню Инглънд Пейтриътс, като стана първият играч, постигнал това този сезон. Хил е четвъртият играч в историята на НФЛ, който записва 1000 приемащи ярда през първите осем мача на своя отбор.

All-Pro качи Делфините на борда в края на първата четвърт с улавяне от 42 ярда от куотърбека Туа Таговайлоа, водещ в лигата осмо получаване на тъчдаун този сезон. Хил завърши деня със 112 ярда и тъчдаун при осем уловени удара, което му даде 1014 приемащи ярда за сезона.

Със 126,8 ярда на игра, Хил е в крак с 2155 ярда този сезон – което ще постави рекорд на НФЛ и ще го направи първия приемник на 2000 ярда в историята на лигата.

Представянето на Хил зарадва домакинската публика на стадион Хард Рок, а аплодисментите бяха надминати само от тези на корнербека Джалън Рамзи, който направи своя дебют за сезона в неделя.

Рамзи беше продаден на Делфините през март, но пропусна първите седем мача на отбора, след като нарани левия си менискус на втория ден от тренировъчния лагер през юли. Той се завърна на тренировки миналата седмица и беше добавен към активния списък преди мача в неделя. Той показа присъствието си през първото полувреме, което доведе до отскок извън границите и прихващане от Мак Джоунс в края на втората четвърт. Според Next Gen Stats, Рамзи е допуснал 24 ярда улов като най-близкия защитник и е бил набелязан само три пъти.

Победата доведе Маями до преднина от 6-2 и половин игра пред Канзас Сити Чийфс за първото място в AFC. Подходящо е Dolphins и Chiefs да се изправят през Седмица 9 във Франкфурт, Германия, като част от NFL International Series.

READ  Комитетът по правилата на NCAA препоръчва 3 промени, включително пускане на часовника след първите падения