Специален гост – Григор Димитров се наслаждава на времето си с известния комик Шаби Ламе на Монте Карло Мастърс 2022

Ако превъртите в социалните си медии достатъчно, със сигурност ще видите поне няколко видеоклипа на родената в Сенегал звезда от Tiktok Khabi Lam. Напоследък той е известен с това, че изтъква безсмислени хакове. Наскоро се появи на Мастърс в Монте Карло и се срещна с българския играч Григор Димитров.

Статията продължава под тази реклама

Григор Димитров среща Шаби

Публикувано от Ролан Гарос Снимки Дуото се забавлява на Монте Карло Мастърс и коментира, че теспециален гостДвамата изглежда имат празнично време на това събитие, което е известно с организирането на някаква форма на забавление или друга.

Това не е първият път, в който Шаби се среща с тенисист. Той се срещна и сподели някои моментни снимки с Новак Джокович и Стефанос Циципас на миналогодишните финали на ATP.

Гмуркане по-дълбоко

„Добрите неща ще се случат“ – Григор Димитров казва, че е положил много работа през този сезон

преди около 20 часа

Кампанията на Григор Димитров в Монте Карло

Кампанията на Димитров в Монте Карло приключи след доста успешен мач на Монте Карло Мастърс. Българинът, който преди беше номер 3 в света, загуби от Алехандро Давидович Фокина на полуфиналите след тежък двубой. Испанецът спечели първия сет, а Григор Димитров успя да спечели втория сет в тайбрека. Но той не издържа на испанеца в решителния мач и загуби с 4-6, 7-6 (2), 3-6.

ТЕНИС – Откритото първенство на Франция – Ролан Гарос, Париж, Франция – 5 октомври 2020 г., българинът Григор Димитров в действие по време на мача си от четвъртия кръг срещу гръцкия Стефанос Циципас – REUTERS/Christian Hartmann

Въпреки загубата на полуфиналите, Димитров трябва да е силно впечатлен от надпреварата си в княжеството. По пътя към последните си четири кръга той победи българина Каспер Рууд в поредни сети в осминафиналите и победи Хуберт Хуркац във вълнуващ мач от три сета на четвъртфиналите.

READ  Първата "Опасност!" Поредицата на супергероите от поколение Z достига 19 игри

Що се отнася до Даводич Фокина, той се стреми да спечели първата си титла от Мастърс 1000 в неделя. Той изненада Новак Джокович в мача от осминафиналите, преди да изпусне Давид Гофин, Тейлър Фриц и Григор Димитров в по-късните кръгове. Той ще се изправи срещу Стефанос Циципас в големия мач. Защитаващата се титла току-що загуби сет на сингъл по пътя към финала.

Гледайте тази история: Рафаел Надал, Новак Джокович, Григор Димитров, Анди Мъри, Доминик Тийм и други тенисисти демонстрират своите футболни умения

Ще бъде интересно да видим как ще се проведе финалът на Циципас-Фукина в Монако.