Сополев победи Русия с 1: 0 срещу България с 1: 0 след дузпи | Футболни новини

В 84-ата минута Соболев сложи дузпа в левия ъгъл и прати българския вратар Хорхе Георги в грешната посока.

Ройтерс |

Публикувано на 05 юни 2021 г. в 23:10 IST

Късният дузпа на заместника Александър Соболе победи Русия с 1: 0 срещу България преди началото на европейското първенство следващия петък.

Капитанът Артем Джуба, на косъм да стане най-добрият голмайстор на Русия, разви известно атакуващо темпо в 58-ата минута, за да замени Сополе.

Русия доминира, но тяхната ожесточена офанзива се бори за пробив на задната линия на България.

Русия пропусна шанс да открие резултата в 73-ата минута, когато Дайвинг Георгиев осуети опит на защитника Юрий Ширков.

Русия се изправи срещу световния номер 1 Белгия на родна земя в Санкт Петербург в откриващия мач за Евро на 12 юни.

Тази история е публикувана без промени в текста от емисия на телеграфна агенция.