Светците нанесоха на Бил Беличик най-голямата му загуба у дома при поражение с 34-0

Бил Беличик претърпя най-тежката загуба в треньорската си кариера в Далас миналата седмица и претърпя най-тежката загуба у дома в кариерата си тази седмица.

Светците унижиха Пейтриътс с 34-0 у дома, за да изпуснат Пейтриътс до 1-4 за сезона. Предишният рекорд за домакински загуби на Беличик беше загуба с 38-9 от Билс през 2020 г.

Беличик изтегли куотърбека Мак Джоунс в началото на четвъртата четвърт, като Ню Орлиънс водеше с 31-0, а Били Запе игра до края на пътя. Това е втората поредна седмица, когато Джоунс е изтеглен и той хвърли третия си избор за сезона през първата четвърт. Беличик остана с Джоунс след провала в Далас, но Запи Той видя повече актьори На практика тази седмица и Патриотите ще трябва да видят дали има някаква надежда да се справят по-добре, като се придържат към Джоунс след поредното катастрофално излизане.

Патриотите не са отбелязали тъчдаун от първата половина на Седмица 3, така че ще трябва да се направят някои промени, дори ако останат с Джоунс като титулярен куотърбек.

Това е първият домакински мач на Патриотите от 2016 г. и те са 1-4 за първи път от 2000 г. Те играят срещу Рейдърс следващата седмица и старши треньорът на Рейдърс Джош Макданиелс ще напомни за по-щастливите дни на нападението в Нова Англия.

Светците няма да трябва да вземат трудни решения за нападението си. Имаше чувството, че нещата са такива Насочва се в тази посока След загубата миналата неделя от Buccaneers, те все пак натрупаха 308 ярда по пътя си към победата. Дерек Кар хвърли чифт подавания за тъчдаун, а Алвин Камара отбеляза първия си тъчдаун за сезон 2023.

READ  2021 Мадрид Открит първи кръг - Лойд Харис срещу Грегор Димитров преглед и прогнози

Успехът в нападение беше по-голям от този в защита. Те избраха Джоунс за втори път и също така възстановиха проваления терен за бягащия бек Рамондре Стивънсън. Карл Грандерсън беше уволнен и принуди прихващане, което Тиран Матийо върна за тъчдаун.

Ню Орлиънс вече е 3-2 и ще се отправи към Хюстън за среща с тексасците следващия уикенд.