Сакут Менини и Рамкумар Раманатан влизат във финала на двойки

Сакт Менини от Индия и Рамкумар Раманатан ще се стремят да се появят отново миналата седмица, когато се изправят срещу индийско-австрийското дуо Арджун Кейд и Александър Ерлер във финала на двойки след 6-1, 7-6 (3). ) победи френско-австралийското дуо Енцо Кокод и Андрю Харис на Bengaluru Open 2 ATP Challenger тук в петък.

Класираният Кадхе-Ерлер спечели трудна битка с 6-4, 4-6, 10-3 срещу изцяло индийската двойка N Sriram Balaji и Vishnu Vardhan.

Австралиецът Макс Пърсел каза на своя съотборник Александър Вукич, докато монетата се покачва по време на тегленето. Последният се нуждаеше от късмет, тъй като финалистът на Australian Open Пърсел му даде шанс да спечели парите си, удължавайки първите три сета, преди да се поддаде. Тя стигна до финала миналата седмица, Борна Гого, в първия си полуфинал. Гого успя да отстрани предизвикателството пред швейцареца Антоан Пелие с 6-4, 7-6 (3).

Единственият останал поставен в битката – третият поставен французин Енцо Куакуд и българинът Димитър Кузманов ще се изправят в друг полуфинал, след като отбелязаха почти идентични победи срещу своите опоненти – Йохан Никълс от Швейцария и французина Матиас Борг съответно в проведените четвъртфиналите в KSLTA Arena. тук в петък. Докато Енцо спечели с 6-1, 6-2, Кузманов спечели с 6-4, 6-2.

Двубоят Vukic-Purcell беше много труден от думата ‘go’, тъй като те изпробваха подаването на друг и участваха в дълги състезания, преди Vukic да вземе решителен пробив в петия гейм и да спечели първия сет. Във втория сет играчите продължиха да ги изпращат до петия гейм преди Пърсел, а той засили играта си и наруши сервиса на опонента си в шестия и осмия гейм, за да завърши сета.

READ  Mets имат притеснения относно Мади Карлос Кореа: източници

След като се мъчеше да задържи сервис във втория гейм от решаващия сет, играчът с най-висок ранг в турнира изпрати три от своите 21 аса в четвъртия гейм и направи почивка в следващия, за да премине през сета и мача.

Индивидуални резултати (Четвъртфинали):

1- Александър Вукич (Австралия) срещу Макс Пърсел (Австралия) 6-4, 2-6, 6-4. Димитър Кузманов (БУЛ) победи Матиас Борг (Франция) с 6-4, 6-2. 3- Енцо Коаку (Франция) победи Йохан Никелс (Швейцария) с 6-1, 6-2. Борна Гого (Чехия) vs. Q- Антоан Пеле (Швейцария) 6-4, 7-6 (3).

Двойки (полуфинали):

1- Александър Ерлер (Австралия) / Арджун Кади (Индия) победиха с 4 инча Шрирам Баладжи / Вишну Вардхан 6-4, 4-6, 10-3; 3- Сакт Менини (Индия) / Рамкумар Раманатан (Индия) и Енцо Кокод (Франция) / Андрю Харис (Австралия) 6-1, 7-6 (3).

Прочетете всички най-нови новини, извънредни новини и актуализации на живо от изборите за събрание тук.