Пирати срещу светци: Тампа Бей на Том Брейди изненада Ню Орлиънс

В Легендарен куотърбек Сега той загуби последните си три мача от редовния сезон срещу Ню Орлиънс, откакто се премести във Флорида, след като Сейнтс победиха Тампа Бей Бъканиърс с 36-27 в неделя.

Брейди, който беше печелившата страна в плейофа на лигата миналия сезон, хвърли четири тъчдауна срещу Светците, но въпреки че издърпа отбора си от голям дефицит, той не можа да свърши работата.

С оставащи пет минути и 44 секунди 44-годишният играч хвърли пас от 50 ярда за тъчдаун към Сирил Грейсън, който изглеждаше, че Buccaneers са на път, но не беше.

Само с 1 минута и 24 секунди на часовника, Saints Safety PJ Williams засече Брейди и направи тъчдаун на 40 ярда, за да помогне да постигне вълнуваща победа над шампионите на Супербоул.

„Трудно е да спечелиш, когато хвърлиш топката, както направихме ние“, каза Брейди, размишлявайки върху загубата. „Така че трябва да не възразявам. Това е ключът.“

Не всичко беше добра новина за Светците, след като загубиха куотърбека Джеймс Уинстън заради контузия на коляното в началото на втората четвърт.

„Важно е“, каза треньорът Шон Пейтън след мача. „Той усети нещо. Сега е с патерици.

„Не искам да кажа [how bad it is], за да имам възможност да говоря с лекарите.“

Гостите, които също нямаха резервно копие на Taysom Hill, трябваше да разчитат на Тревър Симиан, който не е хвърлял пас от 2019 г. и не е хвърлял от 1421 дни.

Калфата обаче направи достатъчно, за да накара страната му да пресече границата.

„Повечето са от майка ми“, каза Симиан през смях на броя на есемесите, които получи след мача.

READ  75 години независимост, 75 емблематични момента на индийския спорт: № 66 - Рави Кумар Дахия печели сребро в борбата на Олимпийските игри в Токио

„Беше забавно. Играеш в предсезонната подготовка, но повторенията ти са много ограничени.

„Мисля, че малко изгубих представа колко е забавно, когато си там на рали и по средата на полет и вкарваш.

„Има забавление в тази игра, в която не можете да преследвате нищо друго.“

„Сейнтс“ ще играят на 7 ноември, докато са домакини на Атланта Фалкънс в Superdome, докато Бостън ще има една седмица почивка, преди да се върне на 14 ноември като гост във Вашингтон FL.