Осем извода от загубата на Патриотите от Чарджърс през седмица 13

ФОКСБЪРО, Масачузетс – Няколко статистики илюстрират офанзивните борби на Патриотите след загубата с 6-0 от Чарджърс на стадион Жилет в неделя.

За първи път в своята 64-годишна история, Нова Англия не беше у дома два пъти в един и същи сезон. Патриотите също станаха първият отбор в ерата на Супербоул, който загуби три поредни мача, като същевременно допусна десет или по-малко точки, и те също така са първият отбор, който допусна 26 точки по време на период от три мача и загуби всичките три мача от 1950 г. насам.

По време на ерата след Брейди под ръководството на треньор Бил Беличик, Патриотите все още можеха да спечелят мачове с нисък резултат, където защитата им ги носеше, а нападението правеше достатъчно игри, за да излязат на върха. Тези победи поддържат Pats уместни през сезон 2022. Защитата трябва да държи високо главите си, но нападението достигна такъв хаос, че отборът на Беличик падна до 2-10, защото победите, които използваха, за да надуят рекорда си преди година, не вече съществуват. През миналия сезон се сещам за победи над Джетс и Колтс. Тези игри вече не са в тяхна полза и сега, когато това е така, какво остава за този отбор?

Настроението в съблекалнята след мача беше, че дефанзивните играчи се чувстваха победени, а офанзивните разбираха разочарованието им. Нова Англия вече опита няколко различни куотърбека и с всичко това, което сочи към структурата на треньора Бил Беличик, Били Запе беше толкова разочароващ, колкото и Мак Джоунс.

Въпреки че падането на Чарджърс в дъждовни условия изигра роля, Нова Англия имаше най-доброто си представяне в защита от повече от месец в неделя. За разлика от последните два мача, осмата голова атака на Лос Анджелис има звезден куотърбек с големи играчи с умения, а защитата на Pats беше добре подготвена за атаката на OC Kellen Moore. Въпреки рекорда на отбора, защитата продължава да играе силно. Играчите и защитниците заслужават признание за това, че продължават да дърпат въжето, докато атаката не дава резултати.

READ  Янките избраха Шейн Грийн, обадете се на Кларк Шмид

„Става дума за това да играеш с гордост. Става дума за поставяне на добри неща на филм, представяне на твоето фамилно име, представяне на твоето семейство. Да излезеш там и да се състезаваш, защото сме 2-10, няма да отидем на плейофите. Но става дума за гордост .“ Влагането на добри неща във филм, който хората искат да видят.”

„Задържахме нападението им на шест точки. Задържахме ги на шест точки и дори не стигнахме до крайната зона. Няма какво да коментирам. Гордея се с нашата защита. Следващата седмица трябва да спрем надолу. „Те са навън. Гъше яйце“, каза Давон Годшо пред Patriots.com.

Като недоволен фен на Patriots, можете да се надявате, че защитата не изостава много от конкуренцията, особено като вземете предвид значителните човешки жертви поради нараняване. Друг лъч надежда е, че с победата на Кардиналс над Стийлърс, Пейтриотс вече държат втория общ избор в Драфта на NFL 2024 – #TheTanks е жив и здрав. Тук сме ние.

Ето осем извода, когато Пейтриътс паднаха до 2-10 за сезона със загуба от Чарджърс на стадион Жилет в неделя:

1. Силна игра на играта, представена от Enel: Chargers S Derwin James Sacks QB Bailey Zappe при 4-ти опит за даун през 4-та четвърт

Защитата заслужава признание за представянето си в неделя, но не можем с чиста съвест да продължим да подчертаваме положителни игри тук, когато Патриотите губят с тази скорост.

Най-добрият шанс на Нова Англия да постави точки на дъската дойде в средата на четвъртата четвърт след най-дългата им игра от офанзивна битка от Седмица 9 насам. След добре премерен край, в който вторият приемник Tyquan Thornton спечели 39 ярда, Zappe беше уволнен на гърба. Run-to-back за прекратяване на шофирането, включително чувал на четвърта и пета от LAC 30.

READ  Собственик на клуб в България кара отбора си да изпада, след като нахлу на терена, за да избере изпълнителя на дузпа

Поради дъждовните условия, треньорът Бил Беличик се спусна четвърти, вместо да опита гол от поле от приблизително 47 ярда, за да направи 6-3. Беличик каза, че новобранецът Чад Райланд е имал проблеми при загрявките на дълги разстояния поради условията.