Орлите смазват руския шампион (футзал)

Бенфика се класира за елитния кръг на Шампионската лига по футзал, след като победи Екатеринбург (Шампиони на Русия) с 5-1 в мач от втория кръг на първата група на основния кръг.

Дори руснаците вкараха първи, чрез Соколов (осем минути), но въплътеният отговор беше незабавен, тъй като Тиби направи 1-1 (9), резултатът, който доведе до края на първото полувреме.

През второто полувреме си личеше превъзходството на орлите, което беше добре отразено в таблото. Робиньо (26 минути), Силвестър Ферейра (27 минути), Тепи (34 минути) и Ромуло (34 минути) опитаха вкуса на футбола и потвърдиха победата на португалския национален отбор, лидер в серията си, с шест точки.

Спомнете си филма с играта:

Завършете мача в Словакия! Бенфика победи Екатеринбург с 5-1 (1-1, в края на първото полувреме)..

38 ‘ Иванов стреля към вратата, но червеният играч бяга от опасност почти на голлинията.

34′ Гол на Бенфика (1-5)! Ромуло се възползва от аванса на противника, играе пет на четири и стреля от позицията си към празната врата.

34′ голове на Бенфика (1-4)! Прекрасният финал на Тиби, приемане на топката вътре в зоната, завъртане и залепване на вратаря.

32 ‘ Фхрутдинов натиска за сила, но стреля без насоки.

29 ′ Ронкалио спаси добре за удар на Карпов.

27′ Гол на Бенфика (1-3)! Силвестър Ферейра мисли, дори и от малък ъгъл, доволен от центрирането и ниския си удар.

26′ Гол на Бенфика (1-2)! Превъзходен удар на Робиньо от разстояние след първия опит на Чичкала.

26 ‘ Жълт картон за Герасимов (Екатеринбург).

25 ‘ Чишкала търси функцията, но напълно липсват измерванията.

READ  Ния Лонг излиза в Ел Ей със сина си и майка си в скандала с измамата на Име Удока. Ния отдавна се появи в Лос Анджелис със сина си, майка на скандала за измама с Име Удока

24 Тиби е първа класа в този аспект.

23 ‘ Прудников не иска разрешение и оставя Ронкалио с предупреждение: оставете го настрана.

23 ‘ Добър ход от орлите, завършващ с центриране на Нелсън.

21 ′ Артър също търси целта… без да я намира.

21 ′ Афонсо стреля с клюна си, но пропуска целта си.

21 ′ Втора част започва!

Първото полувреме в Словакия: Екатеринбург и Бенфика изравниха 1-1 с два гола на Соколов (8) и Тепе (9).

17 ′ Ронкалио се качва на терена и не мисли два пъти с пространството: Путилов трябва да се посвети да откаже гол на червения вратар.

16 ′ Артър настоява… но безуспешно.

15-ти’ Путилов спасява руснаците, като застава с крака зад новата статия на Артур.

15-ти’ Ромуло Витс беше видян неспособен да стреля бразилеца в привилегирована позиция.

14′ Путилов покри гола и попречи на Ромуло да отбележи.

14′ Афонсу Хесус открива Артур, но последният, уединен, не може да се върне: далечен удар пред противниковия вратар Путилов.

11 ′ На половината път от Робиньо: Топката е много висока и не заплашва Путилов.

11 ′ Подходящо за въртене и осигурява силен удар отгоре.

11 ′ Нелсън стреля с левия крак, но пропусна целта.

9 ′ Новият опит на Робиньо, Путилов отрича вторите Орли.

9′ Гол на Бенфика (1-1)! Робиньо удря топката и оставя топката, за да презареди точно Тепе.

8′ Гол на Екатеринбург (1-0)! Добре отрепетиран свободен удар за руснаците, Соколов откри резултата с далечен удар.

8 ′ Жълт картон за Артър (Бенфика).

READ  Мартин Шорт получава изблик на любов от холивудските си връстници след хитовия си трейлър "Bad".

6 ′ Първият изстрел на Danger към руснаците: Демин размахва крак и отговаря на Ронкалио с юмруци.

6 ′ Артур загуби топката, а Карпов отправи удар.

5 ′ Крокодилът пуска страничните мрежи!

2 ′ Робиньо търси щастието с левия крак: топката стърчи малко встрани.

1 ‘ Флейтите имат първия си удар в играта: топката минава отгоре.

1 ‘ Играта започва в Словакия!

Екатеринбург: Путилов, Абрамов (шапка), Прудиков, Фахрутдинов И. Соколов

Алтернативи на Екатеринбург: Калмахелидзе, Карпов, Демин, Шишкин, Герасимов, Тимошенко, Балух и Иванов

Бенфика: Ронкалио, Нелсън, Робиньо (шапка), Чичкала и Фиц

Алтернативи на Бенфика: Андре Соуза, Силвестър Ферейра, Ромуло, Афонсо, Артур, Рафаел Хенми, Тепи, Синтра и Джакари

Екатеринбург и Бенфика играят още един мач (14.30 часа) от първата група от първия кръг на Шампионската лига по футзал. Срещата се провежда в Sportova Halla Arena в Лосинец, Словакия.

Двамата лидери в тази серия са двамата с по три точки, след като спечелиха първия кръг: руснаците победиха Лучинек (Словакия) с 3-0, докато орлите победиха Хале Гек (Белгия) с 2-1. .

Срещата ще водят българинът Траян Енчев (първи съдия), италианецът Никола Манциони (втори), естонецът Григорий Усумков (трети) и словакът Ладислав Ангял (офицер по време).

"," автор "," @type ":" Лице "," име ":" Zera Barrett "," url ":" https: / / www.bobfm.co.uk / автор / reyansh / "}, "секция на статия":["sport"], "image": {"@type: "ImageObject", "url": "https://www.bobfm.co.uk/wp-content/uploads/2021/10/Ball - Eagles-Crush-the-Russian-champion-futsal.jpg "," ширина ": 670," височина ": 376}," издател ": {" @type ":" Организация "," име ":" ", " url": "https://www.bobfm.co.uk", "лого": {"@type": "ImageObject", "url": ""}, "sameAs":["http://facebook.com","http://twitter.com"]}}