Одион Игало, Антъни Ноаким отбелязват гол в Саудитската лига

Общо гледания 465, гледания 105 днес

от Амаечи Агбо

Нападателят на „Супер орлите“ Одион Игало и неговият сънародник Антъни Нвакими вкараха гол за своя национален отбор в Саудитската професионална лига в петък.

Игало, който беше най-добрият реализатор в Саудитската лига миналия сезон, вкара един от головете, за да изведе Ал Хилал да разбие Ал Уахда с 3-0 у дома.

Неговите колеги Муса Марига и Лучано Вито отбелязаха съответно първото и третото попадение, докато бившата звезда на Манчестър Юнайтед реализира втория гол за тима на Рамон Диас.

Това е 3-ти гол за Игало в четири мача в лигата със защитаващия титлата този сезон. Той вкара 24 гола в първия си сезон, за да спечели наградата „Златна обувка“ в предишния календар.

От своя страна Антъни Нвакими вкара първия си гол, за да помогне на клуба си да спечели точка от домакина Алба в Принц Султан бин Абдулазиз Спортс Сити.

Салех Джамаан откри резултата за домакините в 65-ата минута, но Ноаким изравни за гостите в 77-ата минута.

И двамата нигерийци ще бъдат у дома със своя клуб в следващия си мач, тъй като Ал Хилал, воден от Игало, ще се изправи срещу Ал Таавун, докато Ал Файхаа ще се изправи срещу Ал Шабаб. И двата мача ще се играят на 2 октомври, след прозорците на ФИФА през септември

READ  Мачовете на Уотфорд Челси Саутхемптън Лестър временно прекратени поради спешни медицински случаи