Никс се спъват във вълнуваща двукратна победа в продължението над съперника Селтикс в началния мач

Никс искаха още атака извън сезона и го получиха. Но това беше за сметка на тяхната защита и трилърът за откриване в сряда показа, че все още трябва да подсилят тази част от играта си.

Водейки с 11 точки в последния регламент 3:44, Никс успяха да оцелеят в увеселителен парк след двойно продължение, 138-134 над Селтикс, като Джулиъс Рандъл отбеляза 35 точки, а новодошлият Евън Фурние добави 32 точки. В искрящ дебют в заредена градина.

Рандал има партньор. Фурние удари стартов сигнал 3 с оставащи 56 секунди във второто продължение.

Това беше оцеляване, но в крайна сметка дебютът на Кемба Уокър беше победа над стария му отбор, тъй като Никс отбелязаха 46 точки за Джален Браун-20 през първата четвърт.

Фурние, който беше придобит от Ник при подписване и търгуване на сделка с Бостън, и Рандъл се повишиха значително във второто продължение, за да парират Селтикс. Фурние беше 13 от 25 от терена и 6 от 13 от 3.

Фен на Никс празнува, след като Евън Фурние, който отбеляза 32 точки, отбеляза 3 при победата на Никс със 138-134 над Селтикс след двойно продължение.
NBAE чрез Getty Images

Уокър беше козата в голяма пиеса, която почти им струваше скъпо. Двете свободни хвърляния на Рандъл поведоха до три точки с 4,8 секунди оставащи до четвъртия.

Денис Шрьодер от Селтикс се натъкна на Джейсън Тейтъм, който се подхлъзна и възвърна равновесието си, за да изпрати дълъг фийд към Маркъс Смарт. Уокър се втурна бавно и Smart широко отвори 3-та, за да изпрати играта в продължения. И накрая още два мандата.

Джулиъс Рандъл, който отбеляза 35 точки, празнува по време на победата на Никс.
The New York Post: Чарлз Уенселбърг

Горещо аплодираният Уокър, роден в Бронкс, беше важен в атаката с 10 точки, три асистенции и осем борби за 35 минути, но се отказа с две завъртания в последната минута.

READ  Спортистите от гимназията започват да печелят пари от маркетингови сделки след решение на NCAA

Треньорът на Никс Том Тибодо извади Уокър във второ продължение за Дерек Роуз, който спря една вечер.

Но Никс – както направиха миналия сезон – намериха начин да спечелят още една партида от Фурние.