Мечките падат при Чийфс в Канзас Сити

Шефовете поведоха със 7-0 в средата на първата четвърт, когато Махоумс хвърли пас към бягащия бек Джерик Маккинън за тъчдаун от 6 ярда. Махоумс завърши 3 от 4 подавания за 51 ярда и имаше 11-ярдов схватка по време на шофиране.

Мечките последваха, като записаха два първи дауна – включително един при сблъсък от 17 ярда на Фийлдс – но бяха принудени да пробият, след като Фийлдс беше уволнен от защитника Крис Джоунс за загуба от 8 ярда на трети и 6 от Канзас Град 36.

Шефовете увеличиха преднината си до 14-0 при бягане от 1 ярд, като бягаха Клайд Едуардс-Хейлер в началото на втората четвърт. Mahomes се свърза с 4 от 4 подавания за 45 ярда при 11-игра, 80-ярд драйв, включително две завършвания от 21 ярда към Kelce и 14 ярда към приемника Rashee Rice.

Канзас Сити отбеляза тъчдаун в третия си пореден удар, когато Махоумс изпрати пас от един ярд към Маккинън, увеличавайки разликата до 21-0 при 3:05 оставащи до края на първото полувреме.

След като Chiefs форсираха и възстановиха удара на Khalil Herbert при 26 на Bears, гол от полето на Harrison Butker от 41 ярда направи резултата 24-0.

При следващото притежание на мечките, пасът на Фийлдс през средата беше отразен от безопасния Джъстин Рийд и пресечен от безопасния Майк Едуардс. Шефовете преобразуваха оборота при TD от 1 ярд на Isiah Pacheco, увеличавайки преднината си до 31-0.

Бъткър добави гол от игра от 38 ярда след изтичане на времето през първото полувреме, за да направи резултата 34-0.

След това прихващането на Санборн постави гол от 21 ярда на Кайро Сантос в началото на четвъртата четвърт, поставяйки Мечките на борда. След това Bears намериха крайната зона с малко повече от четири минути игра, когато Fields се свърза с DJ Moore за резултат от 9 ярда.

Мечките ще се завърнат на Soldier Field следващата неделя, за да приемат Broncos, които паднаха с 0-3 в неделя със загуба със 70-20 от Dolphins в Маями.