Мексико срещу Колумбия Мач на живо: Актуализации на резултата (2-0) |  27.09.2022 г

Мексико срещу Колумбия Мач на живо: Актуализации на резултата (2-0) | 27.09.2022 г

22:50 преди 15 минути

45 + 3′

В края на първото полувреме Мексико победи Колумбия с две попадения.

22:45 преди 20 минути

42 ‘

Вега пристигна опасно, но Оспина удържа топката.

22:42 преди 23 минути

38 ‘

Близо! В крайна сметка Куеста отбеляза с глава вратата на Очоа.

22:42 преди 24 минути

34 ‘

Колумбия търси първия.

22:31 преди 34 минути

28 ‘

Гол, гол, гол за Мексико! Артеага пристигна в наказателното поле и отправи удар към вратата, който се озова в мрежата.

22:24 преди 41 минути

22 ‘

Катарецът Антона, но защитата в крайна сметка изчисти топката и попречи на Мартин да стреля.

22:21 преди час

17′

Мачът беше много труден, като и двата отбора натискаха за постигане на вратата на съперника.

22:12 преди час

10′

Удар на Антона, но мина вратата.

22:08 преди час

5′

Гол, гол, гол за Мексико! Алексис Вега изпраща фатален изстрел, за да открие резултата.

22:06 преди час

4′

Наказателен удар за Мексико! Диас изпуска Антона в наказателното поле и дузпата е отсъдена.

22:03 преди час

0 ‘

Мачът започва между Мексико и Колумбия.

22:00 часа преди един час

Колумбия: LineUp

Оспина, Медина, Санчес, Куеста, Фабра, Бариос, Алзат, Куадрадо, Хамес Родригес, Луис Диас, Фалкао.

21:58 преди час

Мексико: Състав

Очоа. К. Иварес, Морено, Араухо, Артеага, Гутиерес, Гуардадо, Родригес; Антуна, Вега, Мартин.

21:54 преди час

ухажвам

Двата тима вече се подготвят на терена преди началото на мача.

21:49 преди час

Настояще

Колумбия вече е на терена и ще търси добър мач и важна победа.

21:39 преди час

Какво нещо!

След елиминацията Колумбия не губи време и избира Лоренцо за треньор на отбора и започва подготовката за следващото Световно първенство.

21:34 преди 2 часа

Не е маскиран

Херардо Мартино продължава да мести фигурите, за да избере правилните играчи за Световното първенство в края на годината.

21:29 преди 2 часа

Внимавайте за този играч

Гийермо Очоа е играчът, на който трябва да се обърне специално внимание, а вратарят има шест чисти мрежи в седем мача, число, което той иска да увеличи.

21:24 преди 2 часа

последно посещение

За последно Мексико игра на това съоръжение през 2019 г., когато победи Парагвай с 4-2.

21:14 преди 2 часа

Върнахме се!

Връщаме се за минута по минута отразяване на мача Мексико-Колумбия. Скоро ще споделим с вас най-подходящата информация за двата отбора, както и потвърдените състави.

21:09 преди 2 часа

Ще има промени

Лоренцо заяви, че ще има промени в стартовите единадесет за този мач, поради вида на мача, който играе отборът на Мартино.

21:04 преди 2 часа

последна победа

Последният път, когато Мексико победи Колумбия, беше през 2010 г., когато Елиас Ернандес вкара самостоятелен гол, за да излезе начело.

преди 2 часа

Данни за Колумбия

Нестор Лоренцо говори преди мача: „Мексико е много равен отбор във всичките си линии, играе добър футбол, води отзад. Проблемът е трудността къде ще се възстановим и как. Под крилото, това са силните страни на Мексико на световното първенство; това е информацията, която даваме на играчите и какво ме притеснява.“

20:54 преди 2 часа

Очаквайте пряко предаване на мача Мексико-Колумбия

След няколко минути ще споделим с вас стартовия състав за мача Мексико – Колумбия на живо, както и най-новата информация от стадион Леви. Очаквайте онлайн предаванията на VAVEL на живо за мача минута по минута.

READ  Основателят на Кепитълс Райън Леонард сравнява своя стил на игра с Матю Ткачук, Зак Хейман и Алекс Тош.

20:49 преди 2 часа

Къде и как да гледате мача Мексико-Колумбия на живо онлайн

20:44 преди 2 часа

В колко часа е мачът Мексико срещу Колумбия за приятелския мач на ФИФА?

20:39 преди 2 часа

Данни за Мексико

Херардо Мартино Той говори преди мача срещу Колумбия: „Хубаво е да имаме това време да застанем по средата, защото трябва да направим упражнението, за да видим как играчите се възстановяват, кой може да повтори, да намери най-добрата формация и в този смисъл е добре. И за петимата играчи, които се върнаха в съгласие с клубовете си, за да продължат рехабилитацията си.

„Много съжалявам, че Колумбия с Рейналдо Руеда не се класира, наистина бих искал да ги видя на Световното първенство. Това, което имат, са много добри индивидуалности, те играят в най-добрите лиги в света и сега те започват напълно нов процес. Те са с желанието да покажат и на новите треньори. Те са там, за да бъдат част от новия период и това е, което ще видим утре от играчите на Колумбия.“

„Това, което винаги възнамеряваме, е хората да си тръгват щастливи. Не пропускаме усещането, че можем да се събудим сред тълпата, още повече, когато наближава Световното първенство, не само заради това, което се случи преди шест години, ние правехме защото искаме да можем по някакъв начин хората да си върнат илюзията и да имат очаквания, когато започнем да играем първия мач от Световното първенство.“

„Не всичко, което поставяме на линия утре, е свързано с мача с Полша или с изпробването на нещата за мача с поляците, има моменти, когато трябва да намерим решението изключително за това, което представлява утрешният мач.“

READ  Колтс, Кени Мур се съгласява на 3-годишен договор за 30 милиона долара

„Основното нещо е за смяната, беше наш ред, ако погледнете списъка на руския национален отбор, почти няма останал Хорхе Санчес, (Сезар) Монтес, (Йохан) Васкес, (Херардо) Артеага , Карлос Родригес, (Септациан) Кордова, (Луис). ) Чавес, (Ерик) Санчес, (Едуардо) Агире, (Диего) (Алварадо), (Диего) Ленес, (Алексис) Вега, има ли това нещо общо с Година и тези момчета съставиха първия национален отбор и това е положителен баланс според мен.

„След това има начинът на игра, независимо дали ви харесва или не, националният отбор играе по определен начин и това е полезно в същия процес или ако има подобен начин на игра, и е същото, когато трябва да изберете играч, има някои, които се адаптират по-добре поради начина, по който играят в техния клуб, а други ни изглеждат като играчи от националния отбор, но трябва да им помогнем да се адаптират като играчи на Atlas, но очевидно има много млади играчи, които са станали национални играчи.

20:34 преди 3 часа

Как се стига до Колумбия?

Колумбия Той пристига в този мач, след като победи Гватемала с 4-1, добавяйки значителна победа в тази история на ФИФА.

20:29 преди 3 часа

Как идва Мексико?

20:24 преди 3 часа

Мачът ще се играе на стадион Леви.

Мачът Мексико-Колумбия ще се играе на стадион Леви в Калифорния, САЩ. Стадионът може да побере 25 000 души.

20:19 преди 3 часа

Добре дошли в отразяването на VAVEL.com на приятелския мач 2022: Мексико срещу Колумбия АКТУАЛИЗАЦИИ НА ЖИВО!

Казвам се Laure Solorzano и ще бъда вашият домакин на тази игра. Ще ви предоставим анализ преди мача, актуализации на резултатите и новини, както се случва на живо тук във VAVEL.