Манчестър Юнайтед загуби с 1-3 от Ливърпул в мача на легендите

Срещата се проведе между играчите на двата предишни отбора на „Олд Трафорд“ в Манчестър.

Юнайтед: Ван дер Гоу, Невил (в центъра), Джонсън, Стам, Евра, Боборски, Валенсия, Пат, Блумквист, Саха, Бербатов.

Използвани подводници: Fortune, Webber, Pilkington, O’Shea, Silvestre и Brown.

Ливърпул: Дудек, Кварми, Ксавие, Аурелио, Карагер (в центъра), Пенант, Лу Талек, Диао, Родригес, Даунинг, Воронин.

Използвани подмяна: Гарсия, Бенаюн, Куйт, Синама-Понгол, Райт, Сисоко, Енрике, Винял и Гонзалес.

Манчестър Юнайтед включва легенди като Гари Невил и Патрис Евра, за да назовем само няколко, докато Ливърпул беше без Стивън Джерард.

Първото полувреме завърши без гол, като двата отбора се бореха да намерят ритъм и пропуснаха възможности.

Но Ливърпул проби от безизходицата в 47-ата минута чрез Луис Гарсия.

Преднината не продължи дълго за Ливърпул, тъй като Манчестър Юнайтед намери равенство, когато Димитър Бербатов реализира дузпа.

Марк Гонзалес ще върне Ливърпул напред в 62-ата минута. Манчестър Юнайтед запази играчите напред до края на мача.

Гонзалес отбеляза втория гол в 91-ата минута, след като Ливърпул спечели удобна победа с 1-3 над Манчестър Юнайтед.

Манчестър Юнайтед публикува изявление за легендите на Северния мач в официалния си ръкопис в Instagram.

В писмото се казваше: „С вашата подкрепа ManchesterUnitedFoundation събра над £1,3 милиона от нашата игра #LegendsOfTheNorth!

„Не можем да ви благодарим достатъчно; вашата щедрост е толкова скромна, че ще направи невероятна разлика.

Феновете на Манчестър Юнайтед вече ще пътуват, за да се изправят срещу легендите на Ливърпул на Анфийлд за реванша, насрочен за септември.

READ  Голбол: Всичко е готово за финалите на Евро С