Кристиано Роналдо бележи две попадения с нов празник срещу Люксембург

(CNN) Кристиано Роналдо Той отбеляза два гола, когато Португалия разби Люксембург с 6-0, отбелязвайки първия си гол с ново празнуване.

След като улови паса с глава на Нуну Мендеш отблизо, Роналдо изтича до ъгловия флаг, за да изпълни емблематичния си пас. SEO празник Въртене във въздуха преди кацане в режим на мощност.

Този път обаче той сложи край на рутината си за отбелязване на голове, като се престори на сън, очевидна препратка към навика му да подремва по няколко пъти на ден.

Роналдо се представи Поглед към новото тържество След като отбеляза гол за Манчестър Юнайтед срещу Евертън миналата година, бившият му клуб каза, че позицията на 38-годишния играч за спане е била източник на забавление за неговите съотборници, когато отборът пътува до и от мачове.

Дубълът с Португалия през първото полувреме в неделя увеличава броя на Роналдо за страната му до 122 гола в 198 мача. Поставете международния рекорд за външен вид срещу Лихтенщайн три дни по-рано.

Роналдо вкара 121-ия и 122-ия си гол за Португалия срещу Люксембург.

Между головете на Роналдо и Жоао Феликс, и Бернардо Силва отбелязаха с глава, за да дадат на Португалия аванс от 4-0 на полувремето срещу Люксембург.

Друг удар с глава на Отавио и добро завършване на Рафаел Леао – който спаси дузпата си три минути по-рано – завършиха поражението, което означава, че Португалия вече има 10 гола, без да допусне в първите си два мача от квалификациите за Евро 2024.

В другите мачове от група J Исландия победи Лихтенщайн със 7-0 – най-голямата победа на отбора в официален мач – и Словакия победи Босна и Херцеговина с 2-0.

READ  Укрепете краката си и развийте сърцевината си с тази домашна тренировка с три движения