Джонатан Алън от Лидерите изразява разочарованието си с скандалната си тирада след загубата от Джайънтс

Защитникът на Вашингтон Джонатан Алън изрази разочарование от липсата на успех на своя отбор през последните години след загубата с 14-7 от Ню Йорк Джайънтс в неделя. Ето какво трябва да знаете:

• Двукратният Pro Bowler каза на членове на медиите, че е „уморен от това“. Писна ми от тези глупости. Изминаха седем години едни и същи глупости. Писна ми от това…“
  • Джайънтс завършиха с 356 ярда в нападение, въпреки че играха като резервен куотърбек в лицето на Тайрод Тейлър зад офанзивна линия с множество контузии. Ню Йорк влезе в играта като второто най-лошо нарушение в NFL, средно само 265,5 ярда на игра.
  • Лидерите паднаха до 3-4 за сезона, докато Джайънтс се подобриха до 2-5.
  • Алън подписа четиригодишно удължаване на договора за 72 милиона долара през юли 2021 г. Той има три уволнения и общо 28 битки (15 соло) в седем мача този сезон.

Лидерите отново се борят да останат последователни

Единствената последователна част от сезона на лидерите във Вашингтон е непоследователността. Това позволява и големи количества торби.

Помислете за последните им четири мача. Philadelphia Eagles изведе шампионите на NFC до продължения и след това загуби с 40-20 у дома от преди това без победа Bears само за да победи Atlanta Falcons на пътя. Тогава това.

Джайънтс с една победа играха смесена офанзивна линия, но Чийфсовете позволиха шест сака – и на защита, която имаше само пет. Ню Йорк не отбеляза тъчдаун през първата половина на този сезон, но запази резултата равен. Водете с 14-0 на полувремето.

Вашингтон не реализира трети дауни до второто полувреме и достигна 1 от общо 15.

READ  Гигантите се фокусират върху бъдещето с търговията на Леонард Уилямс

Подкрепата на тези каузи очевидно е от съществено значение, но намирането на последователност е от решаващо значение, ако имат надежди да достигнат плейофите. -Бен Стандидж, Лидерите удрят писателя

какво казват те

Приемникът на лидерите Тери Маклаурин повтори изявлението на своя съотборник.

„Трудно е да имаш постоянен поток, когато… правиш една крачка напред и две назад“, каза той след мача. „Вие не подхождате към нещата по правилния начин в играта… Просто се колебаете. Наближаваме половината път (на сезона), така че трябва да можем да обърнем ъгъла и да не правим същите грешки, оставаме напред, не се нараняваме при дузпи и завършваме състезанията с изпадане, започвайки по-бързо, завършвайки по-добре Отборите, които ще стигнат до плейофите с течение на сезона, са отборите, които разбират тези неща.