Детройт Пистънс разочароваха, след като Warriors се разделиха с плоски дупки

В Детройт бутала Можеха да разберат колко далеч са от състезанието, ако Голдън Стейт беше точен за повечето редовни играчи в петък.

Уориърс постигнаха това със своя „Б“ отбор на земя.

Много фенове дойдоха да видят Стивън Къри и Дреймънд Грийн. Вместо това получиха голяма доза от топ Джордан Пол и Андрю Уигинс от Мичиган, но това беше все пак Достатъчно, за да победи отбора домакин със 105-102.

На 17-тата годишнина на Омразата в двореца имахме Ден на руините на LCA.

Къри, Грийн и други играчи на Голдън Стейт седяха последователно с леки неразположения във втора игра от последователна игра. Уориърс основно казаха, че не се нуждаят от своите звезди, за да победят Пистънс – и бяха прави.

Треньорът на Пистънс Дуейн Кейси каза преди мача, че неговият отбор е трябвало да се обиди, че Уориърс (14-2) контролират толкова голяма част от ядрото си.

петък мач: Пръскане на бутало от бившата звезда на UM Джордан Пол

Още едно посещение на Роки: Насладете се на битките на новобранеца Кънингам сега, защото залозите никога няма да са по-ниски

„Това трябва да ни притеснява малко като конкуренти“, каза той.

Той не притесняваше достатъчно екипа си. Първата единица изостана със 17-4 в първите шест минути. Това се повтори предимно през третата четвърт, когато Голдън Стейт увеличи предимството си от 5 точки през първото полувреме до 16 точки преднина.

„Началото ни в третото тримесечие беше разочароващо“, каза Кейси. „Мислех, че ще излезем с повече сок, а те излязоха с пламтящи оръжия.“

READ  Матю Ткачук, най-големият играч на игла в НХЛ, влиза (и излиза)

Единственият играч на Пистънс с гореща ръка през цялата нощ беше резервният страж Франк Джаксън, който отбеляза рекорд за сезона с 27 точки. Но Джерами Грант и Джаксън пропуснаха потенциалните си удари за 3 точки при крайното владение.

„Беше лудост“, каза Джаксън, който отбеляза пет тройки. „Всъщност имах чувството, че това е най-доброто, което съм имал цяла нощ.

Пистънс (4-11) имат една победа и една загуба в последните си шест мача. Може да помогне в неделя, когато е ангели Лейкърс идват в града, но това ще бъде още един дълъг сезон, ако две победи заедно се превърнат в огромен подвиг.

„Всички сме малко разочаровани“, каза новобранецът Кид Кънингам, който отбеляза 19 точки, шест борби и шест асистенции. „Всички искаме да се състезаваме, всички искаме да спечелим. Повече от всичко, вие искате да напуснете арената в края на вечерта с победа. Ние печелим, връщаме се и губим. Ние печелим, връщаме се и губим. Това е разочароващо. Сега се опитваме да направим следващата стъпка, за да бъдем последователни & mldr; И да постигнем няколко победи заедно.“

Това би било още по-трудно, ако второкурсникът Исая Стюарт пропусна някои игри или не можеше да направи плавен скок. Стюарт изви десния си глезен, както направи през лятото с избрания отбор на САЩ, докато се опитваше да блокира опита за вхвърляне на Кевън Луни в първата минута на третата четвърт.

Без Стюарт Пистънс бяха подбрани от изчерпаните Уориърс 48-35. Пистънс наистина не съществуват без старшия страж на предния корт Кели Олиник, който вероятно няма да се върне до 2022 г. поради контузия на коляното.

READ  Мат Олсън отбеляза 25-то домакинство в серията победи на Брейвс срещу Червените

Кънингам намекна, че Стюарт се чувства по-добре след това, въпреки че изкълчването на глезена е трудно.

„Винаги е неудобно да го видиш“, каза Кънингам за агонизиращия Стюарт под коша. „Исая прави много за нас. Той носи много енергия, много страст. С неговото слизане трябва да се опитаме да го извадим от себе си, за да съответстваме на това, което той обикновено ни носи. Трудно е да се направи. Аз съм радвам се, че се чувства добре, че скоро ще се върне на корта.“

Буталата като цяло ще се почувстват много по-добре, когато разберат какво е да имаш победна серия.