Ден 6 от Откритото първенство на Франция, включително Boutique Van de Zandschulp срещу Рафаел Надал

Рафаел Надал иска да влезе във втората седмица на Откритото първенство на Франция, докато се изправя срещу Буч ван де Зандшолп в шестия ден на Ролан Гарос. Имаме прогнози за всеки 6 мача в Париж, включително за мача от третия кръг на Новак Джокович.

Бутик Ван де Зандшулп срещу Рафаел Надал

Деймиън Коуст: Бутиковата игра на Van de Zandschulp вече е завършена и е жалко, че той се изправя срещу Рафаел Надал тук. В два мача от кампанията си в Париж испанецът изглеждаше доста внушително (макар и срещу по-слаб опонент от Ван де Зандшулп). Кракът не се държеше добре, което е много добър знак. Надал на 3

Джейкъб Бобро: Надал все още не е имал проблеми на Ролан Гарос тази година, като загуби само 14 мача в двата си мача срещу Джордан Томпсън и Корентин Мутет. Сега той ще има по-силен тест срещу Ван де Зандшулп, който също изглеждаше добре. Ще бъде по-тежък мач за Надал, но в крайна сметка не виждам холандеца да успее тук. Надал на 4

Григор Димитров срещу Диего Шварцман

Дамян. Диего Шварцман се завърна от два сета, за да го фрустрира срещу Жауме Мунар, докато Григор Димитров няма загуба до момента (10 в 6 сета). Българинът тихо се справя добре този сезон на клей, като загуби на полуфиналите в Монте Карло и след това три пъти подред от Стефанос Циципас. Той има предимство по отношение на формата, въпреки че аржентинецът обикновено е най-добрият играч на покрива. Димитров на 5

Джейкъб: Шварцман се изправи пред някои изпитания по време на бягането си тук, като пропусна един сет за Андрей Кузнецов и два сета срещу Жауме Мунар. Димитров беше невероятен досега, като загуби само десет мача в шест сета срещу Маркъс Хирон и Борна Чорич. Българинът победи Шварцман по подобен впечатляващ начин в Мадрид тази година и въпреки че не мисля, че ще е такова поражение, виждам победа на Димитров тук. Димитров на 4

READ  Лестър близо до подписването на Хари Уинкс от Тотнъм Хотспър

Александър Зверев срещу Брандън Накашима

Деймиън: Тук признавам, че подценявам колко добър е Брандън Накашима в действителност на калта. Американецът постигна по-бърз напредък по отношение на мръсотията в сравнение с това, което беше през последните две години. Такъв дискомфорт обаче вероятно не се появява. Тясната победа на Александър Зверев над Себастиан Баез трябва само да му помогне да се успокои в заключителните етапи. Зверев на 4

Джейкъб: Накашима беше приятно изненадан да победи Talon Grexpur в прав сет, но сега, когато Зверев изигра задължителния си петсетов мач в ранния кръг срещу Себастиан Баез, очаквам германецът да бъде по-концентриран от самото начало. Американецът е талантлив, но не го виждам да избухне тук. Зверев на 4

Камерън Нори срещу Карен Хачанов

Деймиън: Камерън Нори може вече да обмисля да се изправи срещу Карлос Алкарас отново в четвъртия кръг, но това изобщо не е гаранция. Карен Хачанов е физически силен и трябва да може да разменя удари с него в най-добрата форма от пет. Британецът получи този ляв форхенд, който се върти отгоре, който ще се опита да използва, за да продължи да изтласква руснака зад основната линия. Трудно обаждане. Нори на 5

Джейкъб: Нури все още иска да направи своя дебют във втората седмица и изглежда е в добра позиция да го направи, достигайки до третия кръг с поредица от шест победи. Британецът взе титлата в Лион и не беше застрашен от Мануел Дженард или Джейсън Кюблер в първите си два кръга тук. Фаворит трябва да бъде Хачанов, който пропусна сет както на Нуно Бърджис, така и на Уго Делин. Нури поведе мача един срещу друг с резултат 3-2 и спечели предишните им две срещи на клей, така че го виждам най-накрая да излезе в четвъртия кръг от четирите турнира. Нори на 4