Бенгалс завършват сезона на Билс с участието на Дамар Хамлин

ORchard Park, Ню Йорк – Преди началото на сезона на NFL, Buffalo Bills си поставиха за цел да спечелят Super Bowl. Въпреки че това е цел, споделяна от всички отбори, тя беше едновременно реалистична и спешна за Билс, които вярваха, че отборът през този сезон има толкова добър шанс, колкото винаги, да осигури шампионат в този регион.

Билс бързо се задържаха на тази работа чрез кратък спад в средата на сезона, дългосрочни наранявания на Мика Хайд и Фон Милър и след това животозастрашаваща спешна медицинска помощ на Дамар Хамлин по време на кулминационния мач за сезона в началото на януари. Но в неделя Сметките отново се озоваха на познато място: в очакване до следващата година.

При постоянен снеговалеж сезонът на Билс завърши със загуба с 27-10 от Синсинати Бенгалс, които ще предизвикат Канзас Сити в мача за шампионата на AFC следващия уикенд.

„Очевидно искахме да играем за него и да продължим нашата мисия“, каза куотърбекът на Bills Джош Алън, имайки предвид Хамлин, който присъстваше на мача в неделя. „Току-що срещнахме отбор, който игра по-добре от нас тази вечер.

Билс се бореха да забавят Джо Бъроу и атаката на Бенгалс, докато Алън изглежда не можеше да вкара атаката в ритъм. Бенгалс бяха напред с трима титуляри в офанзивната си линия, но Алън беше този, който често се озоваваше в бягство, втурвайки се към изпълнения извън класацията.

Последният път, когато тези два отбора бяха на терена заедно, на 2 януари, Хамлин изпадна в сърдечен арест, след като направи нещо, което изглеждаше като рутинна битка с приемника Ти Хигинс. Тази игра беше спряна през първото тримесечие и в крайна сметка отменена. Оттогава Билс се опитват да продължат напред, черпейки сила от стабилния напредък на Хамлин, който беше изписан от болницата на 11 януари и направи първата си публична поява в неделя.

READ  „Неоткритото“ крайбрежие е само на 3 часа път от Обединеното кралство

Хамлин посети съблекалнята на Билс преди мача След това той наблюдаваше от отделението как продължава, както казаха лекарите, ще бъде дълго възстановяване. Две минути след началото на първия период Jumbotron показва Hamlin. Той постави ръцете си в символ на сърце, след което призова публиката да аплодира защитата, която защитаваше Боро на голлинията.

Защитата устоя на тази серия – след като уловът на Ja’Marr Chase беше отменен при преглед – но това беше само потенциална повратна точка за Bills, която никога не се материализира.

„Нямаше истинска енергия, нямаше сок, нямаше инерция“, каза куотърбекът на Bills All-Pro Мат Милано.

Бенгалс изградиха преднина от 14 точки през първата четвърт с две подавания от Бъроу към широко отворени врати – Чейс в първия за 28 ярда и тайт енд Хейдън Хърст във втория за 15. Бъроу не хвърли непълен пас на Бенгалс ‘ първите две карания. Сметките междувременно започнаха с две серии от три части.

Билс най-накрая спряха Бенгалс при третото им притежание, когато уволниха Милано Боро при третото надолу близо до халфа. Когато Билс си върнаха топката, те навлязоха в крайната зона на 15 игра, 75 ярда, завършена от тъчдаун от 1 ярд на Алън.

След гол от полето на Бенгалс в рамките на две минути след предупреждение през първото полувреме, увеличи преднината на Синсинати до 17–7, Билс паднаха обратно в резултата в началото на втория период след гол от 25 ярда от Тайлър Бас. Но от този момент нататък всички Бенгалс бяха тези, които поддържаха инерцията, която беше избягала от престъплението на Билс. Тъчдаунът на Алън през втората четвърт отбеляза единствения път, когато Билс стигнаха до енд зоната.

READ  Sofia Bike Relay - колоездачно състезание с кауза - Novinite.com

Сметките ще погледнат назад към някои пропуснати възможности. Имаше добре хвърлен дълбок удар на Алън, който премина повече от 30 ярда във въздуха, при третия гол от полето в последните секунди на третата четвърт. Но получателят на таксуването Гейб Дейвис не успя да го удържи. По-късно, в средата на четвъртата четвърт и след като Синсинати увеличи предимството си до 27-10, стремежът на Билс се спря дълбоко на територията на Бенгалс. Те получиха наказание за фалстарт, удължено до трети даун, след което не успяха да реализират четвърти даун от 16-ярдовата линия на Синсинати. Стивън Дигс Може да бъде видян да крещи на защитника отстрани, докато Алън изучаваше играта на пейка.

Дигс, най-добрият приемник на отбора, напусна за кратко играта, след като Алън го нокаутира в енд зоната, което доведе до сблъсъка му с оператор. Той се върна на четвърто място и завърши с четири уловки за 35 ярда по 10 мишени.

„Той е пламенен състезател“, каза Алън за Дигс. „Той иска топката и каквото и да беше, не можахме да го вземем тази вечер, трябва да се учим от него.

След около минута до края на мача и при изоставане на Билс със 17, Алън хвърли интерсепция към корнербека на Бенгалс Кам Тейлър Брет. Феновете на Билс освиркваха и се отправиха към изходите, докато феновете на Бенгалс тръгнаха в другата посока, слизайки по стълбите на стадиона, за да поздравят завръщането на своя отбор в шампионата на конференцията.

Мачът можеше да бъде предварителен преглед на това как ще изглежда AFC за години напред: Алън и Боро се борят за шанс да играят срещу Патрик Махоумс в мача за шампионата на конференцията. Но Билс все още не са преодолели гигантите на конференцията през следсезона. Последните два сезона завършиха в ръцете на Mahomes и Kansas City. Тази година Бъроу и Бенгалс сложиха край на мечтата на Билс за Супербоул.

READ  Buffalo Bills Strike сделка за стадион на стойност 1,4 милиарда долара, финансиран от данъкоплатците

Треньорът на Билс Шон Макдермот каза, че загубата трябва да бъде възможност за учене в бъдеще. Но за момента това беше незадоволителен край за отбора, който през последните няколко седмици намери начини да продължи напред.

„Бариерите са счупени с тази група по отношение на уязвимостта“, каза центърът на Bills Мич Морс. „Определено боли да знам, че тази конкретна група е преминала през толкова много и тази глава е затворена.“