Янките удариха Големия шлем в последователни ининги

Името Арън Джъдж И думата „история“ беше използвана в същото изречение наскоро и има защо – Джъдж стана шестият играч в историята на AL/NL, който удря 60 пъти в един сезон с Един единствен удар през деветото полувреме От победата във вторник над Пиратите на стадион „Янки“, С два пощенски гълъба, ще постави рекорд в Американската лига. Но съотборниците на Джъдж сътвориха собствена история.

След като съдия Хоумър във вторник намали дефицита на Ню Йорк до три ръна, Янк пренесе правилата на Джанкарло Стантън, който стреля Отпадане от Големия шлем, за да си осигури победа с 9-8. След това, през първото полувреме в сряда срещу Питсбърг, новобранецът Освалдо Кабрера Свържете Големия шлем с началната регистрация. Това беше първият път в историята на AL/NL, когато отбор спечели мач в турнир от Големия шлем, след което отбеляза първите четири ръна от следващия с още един голям удар.

Това беше едва третият път, когато отбор от Големия шлем отбеляза гол в последното полувреме на мач и след това падна отново в първото полувреме на следващото състезание. Другите са участвали в Ред Сокс през 1955 г. и Доджърс през 2017 г., според Stats Perform.

Yankees – Who Ride Back-to-back Championships от съдия и Арън Хикс до A Победете същите тези пирати На 6 юли – той също така стана първият отбор в историята, който постигна шлем в последователни кръгове два пъти в един сезон. Постижението е толкова рядко, че нито един друг отбор не е постигал чифт последователни мейджъри срещу един и същ опонент в който и да е момент от историята си – да не говорим за същия сезон.

READ  Florida AG започва антитръстово разследване след пренебрежението на NFL към футбола

Докато светът на бейзбола с нетърпение очаква Джъдж да преодолее свещената марка AL 61 пъти за един сезон, поставена от Роджър Марис през 1961 г., съотборниците на Джъдж подреждат масата и сервират някои исторически мезета преди дългоочакваното основно шоу. пътека.