Хавиер Паес Хомерс дебютира, когато Метс победи червените с 10

Първата вечер на Хавиер Баес като протестиращ се обаждаше на завеса, но Брандън Дъри напусна къщата в допълнителни роли.

След като Доминик Смит завърза мача в деветия мач с Mets до последния гол, Drury го спечели на 10-то място в първия мач, за да завърши завръщането с 5-4 победа над червените в Citifield.

Друри, в отбора на отпадналия Майкъл Конфорто, вкара автопринтера Кевин Пилар от втори и се подобри на 11 за 15, откакто беше повикан от Triple-A на 24 юли, което доведе до бурно празненство на корта.

Едуин Диас флиртува с опасност в десетката. Той позволи на автобегача да вземе трето място на див терен и след това Джеси Уинкър вървеше без разлика. Но той се върна, за да удари Кайл Фармър и Джоуи Фото, преди Тайлър Накин да отлети, за да завърши кадъра.

Mets (55-48) прекъсна фиша от две игри една вечер, когато Bayes грабна Cubs преди крайния срок за търговия в петък, с което направи дебюта си за Homer в две игри в шестия ининг.

Хавиер Паес успя да победи два пъти Омир в шестия мач от победата на Метс с 5-4 над червените в 10 мача.
Робърт Сабо

Баез имаше възможност да играе шампиона на деветото място, като поведе в печелившата надпревара със спринтьор на старта и без изход. Луис Гилърм, който се кандидатира за Джеф Макнийл, се премести на второ място на дива земя по време на ракетата на Байес, но Хийт Хемпри се отби, за да удари Байес на пързалка извън зоната с пълен брой.

След това Хембри удари Джеймс Маккан, преди червените да повикат Шон Дулитъл, за да се противопостави на левия удар на Смит.

READ  Супермен?!? NFL Player се разпространява твърде бързо, за да получи невероятно летящо кацане

Но Смит удари добре лявото през този сезон и продължи в тази тенденция, като вкара един човек в средата на терена, за да отбележи Жилъм от второ и да завърши мача на четвърто място.

Шестият ининг удар на Омир вдигна Ситифийлд на крака и повтори името му – което доведе до завеса – но можеше да бъде и по -голямо. Един удар по -рано, Джонатан Вилар беше вдигнат от втора база за първи път от ининга. Той се очертаваше голям, тъй като 412-футовият изстрел на Баез в левия корт намали разликата до 4-3, вместо да изравни мача на четири.

Във втория си старт за Mets, откакто беше придобит в сделка от Rays, Rich Hill се справи доста добре през първите три рунда, преди да има проблеми в последните си два. Той се отказа от четири писти – всички идват с два маржа – през пет подавания. 41-годишният левичар сега разреши седем бягания в първите си 10 като бегач.

С бегач в първото и второто в четвъртото, Хил удари две попадения. Аристидес Акино се разхожда изцяло, преди кортът му да бъде разбит с 2-2 срещу Еухенио Суарес във втория сет в лявото поле за три рунда у дома, което постави Мец на дупка 3-1.

Червените заплашиха повече, когато Хил го последва, като удари второто попадение за вечерта и се отказа от дубъл за Шоджо Акияма. Но Доминик Смит спаси Хил и Мец от още по-големи щети, като заседна бегачите на второ и трето място с тънък плъзгач в лявото поле, за да завърши бягането.

READ  България: Няколко правила на ЕС за синя карта бяха смекчени

„Червените“ направиха още един пробег в петата, тъй като Фармър изстреля един изстрел от Хил, за да напредне с 4-1.

Вото едва не влезе в рекордите в осмия ининг от Сет Луго. Той издърпа дълга летяща топка в дясното поле, което се блъсна в горната част на стената, като едва пропусна това, което би било домакинство в осмата поредна игра – което бележи MLB рекорд от Дон Матингли, Кен Грифи -младши и Дейл. Дълго.

Вместо това, Votto се спря на сингъл, който постави бегачите в завои без аутове. Луго се завръща, за да удари следващите нападатели, преди Аарон Льоб да го утеши и да се измъкне от заплахата, като избере бегач.