Футбол в неделя вечер: Патрик Махоумс хвърля пет отбора, Chiefs победиха Raiders с 41-14

Getty Images

Ако някой ви беше казал на 24 октомври, че в три мача Чифс ще притежават еднолично първото място в Западна Азия, щеше ли да им повярваш?

Дори най-запалените фенове на Канзас Сити може би са оспорили тази прогноза. Но първото място е мястото, където The Chief се намира, след като спечели последните си три мача, включително победа с 41-14 над Raiders в Неделя вечер Футбол.

куотърбек Патрик Махоумс Той изигра най-добрата си игра през 2021 г., изпълнявайки 35 от 50 паса за 406 ярда с пет тъчдауна и без избор, записвайки най-високото за сезона по ярдове и съвпадайки с най-високото за сезона по тъчдауни.

тесен край Травис Келси The Chiefs водеха със 119 ярда при осем хващания. Дарил Уилямс също имаше 101 ярда в девет хванати – включително 38-ярда тъчдаун, който той грабна при безопасност Джонатан Ейбрамс през четвъртото тримесечие. и получателя Трек Хил Поставете седем приема за 83 ярда с чифт TD.

Въпреки че The Chiefs поведоха със 17-7 в края на първото полувреме, Raiders бързо отбелязаха тъчдаун при началната си преднина през второто полувреме и направиха 17-14.

Но от там беше всичко в Канзас Сити.

тесен край Ноа Грей Той вкара за първи път в кариерата си, уцеливайки 1 ярд в третата четвърт. След това приемникът D Шейн Джаксън Той се заблуди при първия си прием като Райдър, като даде на Канзас Сити допълнително владение, което клубът превърна в гол от полето.

Покачвайки се от 27 на 14 в началото на четвъртата четвърт, The Chiefs добавиха резултата от 38 ярда на Уилямс и 22 ярда на Махоумс към приемника. Байрън Прингъл За да направи играта недостижима.

READ  България възмутена от „престъпления от омраза“ в съседна Македония | баща

Raiders имаха шанс да добавят козметичен щрих в края на последния период. но Дерек КарЗавършен до тесен край Дарън Уолър В крайната зона той беше анулиран с наказателна дузпа.

На четвърто място и гол, пас на Кар Хънтър Ренфро Обемът на търговия е намален при спадове.

След началото на горещия сезон Кар изпадна в коловоз. След като неговата страна падна с 27-14 през третата четвърт, Кар хвърли лошо захващане, когато избута топката нагоре към средата на терена, докато пое удар. безопасност Даниел Соренсен, който изпусна няколко игри през този сезон, беше там, за да вземе за вкъщи.

Кар завърши играта с 25 от 35 ленти на 261 ярда с чифт тъчдауна и пресечения.

Лас Вегас беше 1 от 9 на 3-то място и загуби 15 пъти. Канзас Сити завърши с 516 ярда, 29 тъчдауна първи и 9 от 15 на трето място.

При загубата Рейдърс са 5-4 и остават вкъщи следващата седмица на среща с 5-4 Bengals.

При 6-4 шефовете на първото място имат голям мач срещу Каубоите у дома през 11-та седмица.