Франция претърпя сериозни страхове от контузии след приятелско поражение от България

Оливер Гроот вкара два пъти при приятелската победа на Франция с 3: 0 над България, а Карим Бензема започна да се тревожи за контузия на Дидие Дешан за Евро 2020.

След като Антоан Гризман спря Франция в предната полузащита с отклонен велосипеден удар през първото полувреме, Бензема беше заменен 41 минути по-късно – седмица преди началния мач срещу Германия.

Но отбелязването на два пъти през последните 10 минути даде на Франция блясък на резултата на финала преди началото на мача.

Временен испански отбор победи Литва с 4: 0.

Тъй като отборът на Евро беше самотен, след като Серджо Баскетс положи положителни резултати за Covic-19, под 21-годишните предложиха да дадат някаква причина за тържеството.

Уго Гиламан и Брахим Диас увеличиха с 2: 0 на почивката за Испания, докато Хуан Миранда и Хавиер Пуерто добавиха резултата през второто полувреме.

Чешкият народ прекоси Албания

Головете през второто полувреме на Лукас Масобаст и Онтраж Челестка победиха Чехия с 3: 1 в Албания.

Откриващите се опоненти на Шотландия поведоха чрез волето на Патрик Шик, но зашеметяващият удар на Сокол Сигалеши изведе Албания на ниво три минути преди почивката.

Република Ирландия разочарова Унгария, тъй като последният подгряващ мач за еврото завърши с 0: 0 срещу отбора на Стивън Кени.

Вратарят на Манчестър Сити Гавин Пасуну и стоперът на Ливърпул Гаомин Келехер вкараха по 45 минути, което предполага, че Дарън Рандолф може да се бори за първото място.

READ  Българските ресторантьори се противопоставят на новото правило за пропускане на COVID-19 - CBS17.com