Разходете се из отбора на 76ers, играейки без Джоел Ембиид

за половин понеделник, Тереза ​​МаксиИ Джеймс Хардън И Тобиас Харис Той има достатъчно огнева мощ за 76ers За да държа нещата близо.

Но когато удари последният звънец, отсъствието на Джоел Ембиид Доказа се много за победа Маями Хийт отплава до 106-92 мач 1 победа Над Филаделфия в полуфиналите на Източната конференция. Водени от Пам Адебайо, топлината обхвана интериора по време на Тайлър Герой Отвън стана горещо.

До четвъртата четвърт 76ers бяха изтощени и нямаха отговори, за да се защитят срещу задушаващата жега, която се бореше с всеки удар. Треньорът Док Ривърс развя белия флаг, изпразвайки мястото си в последните четири минути на мача.

Пам Адебайо и Хийт се отправиха срещу 76ers, играейки без Джоел Ембиид. (AP Photo/Lynne Sladky)

Поставете топлинни скоби във втората половина

76ers заплашиха, че ще запазят нещата в началото, отбелязвайки 12-0 през втората и третата четвърт по пътя към преднината с 55-50. Макси се оказа труден вратар, докато Харис се засили в отсъствието на Ембиид при опит за 27 точки.

Но Heat спаси 10-0 в третия мач, за да спечели със 70-61. Те се повишиха през четвъртата четвърт, като хванаха 76ers без голове за 4:40 участък, който накара Ривърс да оттегли старта си.

Адебайо завърши мача с 24 точки, 12 борби и 4 асистенции, като стреля 8 от 10 от терена. 76ers отговориха с Деандре Джордан в титулярния състав. Пол Милсап Пол Рийд се присъедини към него на тази позиция в усилията на комисията да запълни огромната празнота за Embiid.

Те комбинираха осем точки, 12 борби и три блокади, докато стреляха 4 от 8 от терена. Джордан натрупа четири точки, две борби и две блокади в началния рунд, като опита само два удара от терена. The Heat победиха 76ers, 47-37, като същевременно надхитриха офанзивното стъкло с 15-9. Adebayo завърши със знак плюс -26 в колоната плюс-минус.

READ  Екип на Доджърс 2021 NL Wild Card

Док Ривърс Бодлив с ДеАндре Джордан

След мача треньорът Док Ривърс каза пред репортери, че ще продължи да стартира Джордан, докато Ембиид беше отстранен.

„Ще продължим да го стартираме, независимо дали ви харесва или не, защото нашите мъже вярват в това“, казаха реките.

Херо беше най-добре на резервната скамейка, водейки Маями в резултата с 25 точки, докато стреля 9 от 17 от терена, включително 4 от 6 от разстояние от 3 точки. Атаката отвътре навън беше твърде голяма за ’76, въпреки че Heat също играха редуцирано със стартовия защитник. Кайл Лоури Той пропусна третия пореден мач с контузия на подколенното сухожилие.

Получил възможността да играе главна роля в отсъствието на Embiid, бившият MVP Хардън игра в лигата като трети избор на Филаделфия в опит с 16 точки, 9 борби и пет асистенции. Макси отбеляза 19 точки, но допринесе малко за други места с асистенции и без борби или статистики в защита.

Филаделфия ще играе втори мач в сряда отново без Ембиид, който не пътува за Маями, докато получи сътресение и фрактура на орбитата, които получи в първия заключителен кръг в четвъртък. Торонто Раптърс. там Твърди се, че е оптимист във Филаделфия, че ще се завърне за мач 3 или 4Той обаче ще трябва първо да получи медицинско разрешение.