Кавани подписва нов договор на Олд Трафорд, скорошна контузия на Магуайър, Санчо за £ 80 милиона

Сутрешни фенове на UTD

Манчестър Юнайтед се завърна отзад, за да победи Астън Вила с 3: 1 на Вила Парк вчера, за да гарантира, че отборът на Манчестър Сити остава на титлата.

Бертран Траоре откри резултата за домакините преди наказателен удар на Бруно Фернандес, Мейсън Гринууд и удар с глава на Единсон Кавани отбелязаха победата.

Хари Магуайър излезе накуцвайки, преди Оли Уоткинс да получи късен червен картон, след като бе записан втори път за гмуркане.
Накуцващата снимка на капитана предизвика голяма паника за Оле Гунар Солскяер.

След мача президентът на Олд Трафорд разкри, че Магуайър може да пропусне финала на Лига Европа по-късно този месец.
Солшър каза: „Надявам се [the Europa League final] С Хари щеше да се оправи. Не знам.

„Трябва да го проверим. Може да отнеме няколко седмици или месец – не знаем. Това беше кракът или кракът му. Мисля, че играчът е кацнал върху него и е изкривил нещо.“

Невероятният ляв бек Люк Шоу кредитира речта на Солскяер, която го вдъхнови през второто полувреме. Той каза пред Sky Sports: „Загубата с 1: 0 през първото полувреме знаехме, че ще бъде труден мач.

„Минахме през тази ситуация много пъти – през второто полувреме се върнахме много по-добре. Това е положително, но трябва да започнем първото полувреме по-добре, отколкото обикновено правим.“

„Може би не сме готови за мача, но имаме качеството и не можем да разчитаме на представянето през второто полувреме. [Solskjaer] Казах точно това, което току-що казах … Много пъти сме били на тази позиция, имаме качеството, достоен екип и винаги вярваме. „

READ  НФЛ ще изиграе за първи път два следобедни мача и турнир в праймтайма на Коледа

Другаде Юнайтед загуби спонсорска сделка в размер на 200 милиона паунда поради последиците от неуспешната им кандидатура за присъединяване към Европейската висша лига.

Натискът от страна на протестиращите срещу всички бизнес партньори на клуба принуди базираната в Манчестър The Hut да се откаже от споразумението за спонсориране на тренировъчния комплект на клуба.

Те трябваше да заменят AON с думите на MyProtein, компания, собственост на THG, отгоре в десетгодишна сделка.

Но Юнайтед сега търси нов спонсор и се притеснява колко големи щети може да бъде тяхната марка сега, като голяма част от приходите им идват от спонсорство.

Група фенове, наричащи себе си NOTAPENNYMORE, стартира кампания в социалните медии, насочена към основните спонсори на клуба, включително Adidas, която продава облекло на United по целия свят.

Те издадоха отворено писмо до всички търговски партньори, в което твърдят, че техните продукти ще бъдат насочени, което кара Hut Group да се оттегли. Това се случи седмица след като протестите на Олд Трафорд принудиха домашната база на клуба в Лоури да отложи домакинския си мач срещу Ливърпул.