Гризман беше на целта за победата на Франция над България

Антоан Гризман се завърна във Франция във вторник вечерта с приятелска победа с 3: 0 над България в щата Франция.

Барселона удари началния играч 29 минути по -късно с красив удар с велосипед, който отклони по пътя покрай вратаря Даниел Навмо.

Гризман сега отбеляза в последните три мача на Франция и се отправя към Еврото с Les Pleas.

Това беше силно начало от Франция и след това трябваше да бъде победено от Карим Бензема малко преди полувремето.

Крисман беше изгонен през второто полувреме и беше заменен от вице-капитана на Барселона Усман Тембеле, който създаде посолството на Килия, след като напредва в ПСЖ.

Резервният Оливер Жиру преобразува Франция с 2: 0, като остават 7 минути в нормалното време. Нападателят на Челси Бенджамин Поуърд се класира втори след центриране отдясно.

Тълпата удари отново в 90 -ата минута, за да осигури победата след бърза контра, улавяйки центрирането на Висам Бен Йедер у дома, за да бъде добра нощ за отбора на Дидие Дешан.

Франция води еврото, за да спечели турнира и да започне кампанията си, като играе срещу Германия във вторник.