Вицепрезидентът на NFL казва, че съмнителният улов на Габи Дейвис в трилъра Bills-Vikings щеше да бъде отменен, ако беше преразгледан

The Минесота Викингс Бъфало Билс бяха победени в един от най-ожесточените мачове за сезон 2022, но можеше да има голямо противоречие, ако резултатът беше различен в неделя.

След като викингите възстановиха А Джош Алън Пъшкайки в крайната зона за изпадане, за да поведе, куотърбекът на Билс започна кампанията си или да спечели, или да наложи продължения. В един мач от това шофиране той стреля с лазер по широк приемник на Гейб Дейвис.

НАТИСНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM

Габи Дейвис, номер 13, уайд приемник от Бъфало Билс, получава пас за тъчдаун, докато корнербекът на Минесота Викингс Акайлеб Еванс, номер 21, се опитва да се защити в първото полувреме на футболен мач от НФЛ, неделя, 13 ноември 2022 г., в Орчард Парк, Ню Йорк.
(AP Photo/Джефри Т. Барнс)

Дейвис улови паса, когато беше извън границите, но изглеждаше, че няма пълен контрол над улавянето, когато удари земята. Алън изкара играчите на Билс до линията и отново навън, преди официалните лица да успеят да прегледат нещо студено. Сметките са изравнени в мача и изпратени в продължения.

Викингите щяха да спечелят мача с 33-30, но дългоочакваният въпрос беше дали длъжностните лица трябва – поне – да преразгледат дали Дейвис е хванал топката. Репортерът Пол Линдзи Джоунс, президент на Асоциацията на професионалните футболни писатели и старши редактор на The Ringer, попита старшия вицепрезидент на НФЛ Уолт Андерсън за последователността.

13-ият широк приемник за Бъфало Билс Гейб Дейвис се опитва да избегне Минесота Викингс Патрик Питърсън и Харисън Смит, номер 22, в първото полувреме на футболен мач от НФЛ, неделя, 13 ноември 2022 г., в Орчард Парк, Ню Йорк.

READ  Числа зад доминацията на Торонто Блу ​​Джейс над Бостън Ред Сокс

Удивителният ДжЪСТИН ДЖЕФЕРСЪН вдига сметките на викингите в тази супер екшън игра

Джоунс попита Андерсън защо рецензията не е „инициирана“ на Мъск Дейвис.

„Беше доста надолу по терена“, каза Андерсън. „И въпреки че това се случва бързо и ускорява Бъфало до линията на битка в следващата игра, ако длъжностното лице за преиграване не може да потвърди, че това е проблем с този дълъг пас, трябва да спрем играта, за да сме сигурни, че е проблем.“

След това Андерсън беше попитан дали служители са гледали пиесата след инцидента и дали ще бъде потвърдено като улов.

Патрик Питърсън, номер 7 от Минесота Викингс, се справя с Гейб Дейвис, номер 13 от Бъфало Билс, по време на четвъртата четвърт на стадион Хаймарк на 13 ноември 2022 г. в Орчард Парк, Ню Йорк.