Акценти от Мондиал 2022: Мачът между Англия и САЩ завърши при нулево равенство

The Световна купа 2022 г Продължи този петък по FOX с дългоочакван наклон между тях Англия и на Съединените щатиДокато двата отбора се бориха за нулево равенство на стадион Ал Байт в Ал Хор, Катар.

[2022 World Cup: USA-England social media reaction]

Можете да гледате тази игра и Всяка турнирна игра на FOX Sports Family of Networks – Официален американски партньор за излъчване на английски език – FOX Sports App и FOXSports.com. Вие също можете Предавайте поточно пълно повторение на мача безплатно в Tubi.

Ето най-важните пиеси!

0 Англия 0, САЩ 0

10′: Какво можеше да бъде

И двата отбора излязоха силни. Хари Кейн бях Това е близо за да изведе Англия на дъската рано, но ударът му беше спрян на косъм от американския защитник Уокър Цимерман.

17′: Съединените щати докоснаха

Хаджи Райт Той почти изведе САЩ напред с този удар с глава, но опитът му се провали и нещата останаха нулеви в началото на първото полувреме.

26′: загряване

След кратък период, Уестън Маккини Той пропусна нова възможност за Съединените щати в продължението на първото полувреме.

САЩ Уестън Маккини отбеляза удар, който бе пропуснат срещу Англия

Ударът на Уестън Маккини в 26-ата минута срещу Англия беше твърде висок.

27′: Без връзка

С конкуренцията, която все още се разгаряше на терена, спортният свят забеляза, че в рамките на половин час не бяха показани жълти картони, особено когато защитник на USMNT не получи картон за това предизвикателство. Антъни Робинсън.

Трябва да се отбележи, че нито един играч на Англия не получи жълт картон в първия мач срещу Иран.

READ  Циципас води Карацев и достига до осминафиналите в Монте Карло

33′: Извън записа!

Кристиан Пулишич Той удари напречната греда с удар с левия крак на няколко сантиметра от извеждането на САЩ напред.

Удар на американеца Кристиан Пулишич от наказателното поле срещна гредата срещу Англия

Кристиан Пулишич от USMNT стреля отляво на наказателното поле, но удари напречната греда и малко не уцели вратата на Англия.

43′: Възможностите продължават

Отново Пулишич отправи удар от наказателното поле, но този път се размина отляво.

45′ + 1′: Отхвърлен!

Първото спасяване в мача за отбора на САЩ дойде в последните моменти на първото полувреме в добавеното време, когато вратарят на САЩ Мат Търнър Англия отрече Мейсън Маунт.

Точно така нещата замряха по пътя към антракта.

САЩ Мат Търнър направи абсурдно спасяване срещу Англия

Мат Търнър спасява лош удар в добавеното време на Мейсън Маунт от Англия, за да направи 0-0 на полувремето за Съединените щати.

51′: Вземете един за отбора

И двата отбора излязоха силно през второто полувреме. Тайлър Адамс Задайте тон за Съединените щати с този масивен бой още от вратата.

53′: без жълто

Отново, Англия не беше наказана след тази среща с USMNT Тим Уеа.

62′: Адамс в действие

Капитанът на USMNT Адамс спечели свободен удар за Съединените щати след този удар на Маунт в края на второто полувреме.

83 ‘: семейна афера

Джовани Рейна Уеа беше сменен в края на второто полувреме. Участието му в петъчния мач беше крайъгълен камък в семейството му, тъй като той влезе на терена 16 години след като баща му Клаудио Рейна игра на последното му световно първенство.

READ  Алкарас печели втория сет и изравнява мача

90′ + 3′: добра мярка

Кейн направи последен опит за Англия с глава в последните моменти на мача в петък, но не успя да се справи. Нещата обаче приключиха безцелно.

Преди мача:

Петъчният мач срещу Англия беше вторият за USMNT в груповата фаза след A.J 1-1 връзвам Уелс по-рано тази седмица. От друга страна, Англия – фаворит да спечели всичко – спечели равенство срещу Съединените щати, след като откри турнира с надмощие. 6-2 победа над Иран в понеделник.