Асоциация на Голямата лига: Кардиналите искат от Горман и Либератър да подновят списъка след късната загуба срещу Метс |  Сейнт Луис Кардиналс

Асоциация на Голямата лига: Кардиналите искат от Горман и Либератър да подновят списъка след късната загуба срещу Метс | Сейнт Луис Кардиналс

НЮ ЙОРК – Кардиналите не губиха време в четвъртък, пресявайки развалините, след като загубиха допълнителни рундове на Citi Field, преди да съберат парчетата, за да им придадат вълнуващ нов облик.

Ню Йорк Метс все още не е спрял да празнува победата си със 7-6 в 10-ия ининг, когато ръководството на Кардиналс започна да обновява списъка в средата на пътуването. Клубът на гостите остана затворен за всички, освен за официални лица на отбора в продължение на 10 минути, 15 минути и 26 минути след окончателното излизане – не защото настоящият отбор беше казал след лоша серия в Куинс, а беше добавен към него за една нощ.

Нолан Горман и Матю Либератор, най-добрите приятели на Кардиналите от детството в Аризона, ще се присъединят към клуба в Питсбърг за ранния им старт в лигата. Либераторе, ляв нападател и един от най-добрите потенциални играчи при юношите, ще започне събота в PNC Park. Горман, водещият потенциален играч в играта с топ 15 играч в Triple A, ще поеме втора база в петък.

„Имаме нужда“, каза режисьорът Оливър Мармол. — Значи, той идва да го напълни.

Хората също четат…

Може да последват допълнителни промени.

За втория пореден мач късият старт и допълнителните удължени ининги оставиха отворени и след това се сринаха. След като допуснаха девет ръна да загубят в сряда, Кардиналите загубиха преднина в петия и десетия ининг. Харисън Бадр Кардинал се върна в играта с открадната кражба в деветата минута и отбеляза, за да изравни мача, 5-5, на четвъртия RBI на Пол Голдшмит. При последния замах в кариерата си по време на мач от редовния сезон в Куинс, Алберт Пуйолс разшири рекорда си в Мейджър лигата, за да удвои, но това е рекордът на Кори Дикерсън, за да даде на Кардиналите 6-5, тъй като Джовани Галегос беше близо до това да го хване. . Спойлер: Той не го направи.

READ  В България, в Богко Борисов, победата идва със смесител за цимент

Франсиско Линдор Метс Шортстоп едва успя да стигне до втора база като свободен спринтьор в началото на 10-ия ининг, когато се отправи към дома в третия кръг от кариерата на Пийт Алонсо.

„Трябва да навлезем по-дълбоко в игрите“, каза Мармол за своето начало. „Ритъмът на мача не беше наистина забавен, ако трябва да бъда честен с вас. Беше бавен. Трябва да участваме малко повече в защитата си и честно казано ще има известно разместване за тези бикове, за да видим кой може да се измъкне. „

Кардиналите започнаха да се подготвят за евентуален старт на Liberator в събота, тъй като дъждът принуди двоен удар с глава на Сити Фийлд миналия вторник. Въпреки че той беше в движение от седмици поради силното му представяне в клас AAA Мемфис, решението да повиши Gorman дойде бързо в четвъртък.

Левият питчер Тайлър О’Нийл изпитваше болка в дясното рамо, имаше проблеми с играта в четвъртък сутринта с треньора Уили Макгий и беше диагностициран с препятствие в ръката. Кардиналите го поставиха в списъка на ранените за 10 дни и го изпратиха обратно в Сейнт Луис за преглед от лекарите на екипа. Допълнително предимство на времето за почивка в активното меню е използването на прилепи в двореца за О’Нийл в мисията за рехабилитация.

Така че оставете кардиналите с прорез за ракетата.

Те си признаха в продължение на седмици, за да търсят прилеп.

„Точно това, от което се нуждаем“, каза младши Хуан Ипес, който се справи в четвъртък и се обедини с Горман за страхотен старт на сезона с Triple-A Redbirds. „Той е страхотен съотборник. Страхотен нападател също. Тази лява сила. Той би бил добър за нас.“

Общият избор на 19-ия кардинал през 2018 г., Горман преодоля всякакви притеснения относно бавната си пролетна тренировка с 15 съотборници, средно 308, 677 изоставания и 1044 OPS в първите 34 мача от сезона в Мемфис. Той изигра три поредни мача тази седмица, като се състезава с играча от клас АА от Кардиналс на Мойзес Гомес за първото място в второстепенната лига на Хоумърс. Гомес напредва със 17.

READ  Резултати от UFC Vegas 65: Луис срещу Спивак

Кардиналът не беше склонен да изтласка Горман, 22, към майорите твърде рано, твърде бързо поради новостта му във втората база и адаптирането му към темпото на играта за инкрустирана със злато защита. Клубът също искаше да види спад в процента на удари – 50 в първите 133 гола тази година.

„Той ще бъде в отряда“, каза Мармол, „Той ще дойде тук и ще покаже какво може да направи. Той работи усилено, за да намали попаденията. Това е нещо, с което той е наясно и ние сме наясно с това. (работи) толкова добре. Все още има много контакт и каране на топката.“

Томи Едман, вторият бейзмен, спечелил Златната ръкавица, ще се плъзне на кратко разстояние, за да направи път на Горман. Кардиналс постави Джак Флахърти в списъка с 60-дневен хендикап, изчиствайки място в списъка от 40 човека на Горман.

Прехвърлянето на списъка в Liberatore ще дойде в събота и това може да е показателно.

Кардиналите загубиха три от четирите си мача от Метс този сезон, а в последните два мача титулярът не завърши петия мач. Това постави плаващ пясък под основата на биковете – и колкото повече болкоуспокояващи ритаха и доставяха, толкова повече потъваха. Започнете мача в сряда рано, тъй като Джейк Уолш не се оттегли с удар, Ник Витгрен позволи на тримата бегачи, които наследи, да отбележат и изравнят равенството. В сряда Витгрен даде почивка на Дакота Хъдсън в петия ининг, наследи серия и след това пропусна три ръна, които обърнаха играта към Кардиналс. Хъдсън допусна два ръна в първия ининг, имаха нужда от 30 ръна, за да получи три, и бутна с малко ентусиазъм. Мармол отбеляза, че темпото на мача е скучно и за защитата.

READ  Емералд Фенъл, Мария Бакалова и Стивън Йон са сред поканените в Академията звезди

„Трябва да бъдете все по-бързи и по-бързи, за да направите корекции“, каза Хъдсън. „По-бързо да влезеш в ритъма“.

Скорост и частично се търкаляха надолу по хълма като снежна топка, слуз и люспи се събираха и биковете не можеха да не го хвърлят.

Bullpen позволи на Кардиналс 12 ининга, пет от които от левия Ти Джей Макфарланд, във финалния кръг от 8 1/3 от проведената серия. Метс Булпен позволи шест бягания в 16 бягания по време на серията.

„Трябва само да стигнем до там, а Макфарланд и Витгрен – да вземем земното кълбо“, каза Мармол. „Ето защо те са тук. Малко трудно се справят с това. Трябва да се върнат към това.“

Liberatore може да бъде част от това.

Двойният хедър във вторник позволи на кардиналите да пренапишат графика, за да държат титулярите Стивън Мац и Майлс Микулас на редовна почивка. Това създаде свободно място за събота – и възможност за левичарите. 22-годишният Либераторе има 3,83 ERA за седем старта в Мемфис. В три от последните си четири старта Либераторе направи най-малко шест ининга, два пъти седем пъти и седем поредни седем в последните си два през април.

Ако това са ролите, които кардиналите искат, Liberatore ще погледне. Ако Кардиналът се нуждаеше от левичар, Либераторе успя да победи 15 от 58-те леви играчи, с които се изправи през този сезон.