Бюлетин      RSS      Регистър      Архив      Карта на сайта      За нас      Контакти
  13:46

  10 Юли 2014
АКЦЕНТИ    
 


  

Начало
  Новини
Компании
Public Relations
Реклама
Маркетинг
Дигитално
SocialKernel
Събития
  Анализи
  Мнения
  Коментари
  Интервюта

Ресурси

Политически PR
Преглед на печата
Интернет
Маркетинг
Медии
Бюлетин
 

  
Маркетинг Размер на шрифта   - +
Коледно-новогодишна програма на Община Пловдив
01 Декември 2009 | 13:00 | PR Kernel | Новини


пл. „Ст. Стамболов”

Ритуал по запалване светлините на Коледната елха
01.12. вторник 18 ч.
Арт група „Славена” с худ. ръководител Мирослав Караделев
ФТА „Дилянка” с худ. ръководител Мария Кьосева

пл. „Централен”

01.12. вторник 17 ч.
ТА „Чарли” с худ. ръководител Васил Караманлиев
ВГ „Детелини” с худ. ръководител Ирена Велева
Спортен клуб „Самодива” и с худ. ръководител Даниела Трифонова
Студио за модерни танци „Милениум” към читалище „Антим I” с ръководител Цветомира Крумова

02.12. сряда 17 ч.
ДЮФА „Синчец” с худ. ръководител Гергана Енева
СПП „Марсел Марсо” с худ. ръководител Гурам Биркадзе
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева
ТШ „Чарли” с худ. ръководител Ваня Паликопова
Мъжки хор „Стефка Благоева” с диригент Теодосия Панкова

03.12. четвъртък 17 ч.
КСТ „Флейм данс” с худ. ръководител Пламен Балабанов
ТА „Чарли” с худ. ръководител Васил Караманлиев
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева

04.12. петък 17 ч.
ВГ „Орфей”с ръководител Виолета Ковачева
ВФСГП „Пловдивски ритми” с диригент Янко Павлов
Спортен клуб „Самодива” с худ. ръководител Даниела Трифонова

05.12. събота 13 ч.
ДХФ „Евмолпея” с диригент Рада Славинска
Женска битова формация със съпровод на гайда с ръководител Димитър Господинов към читалище „Иван Вазов” кв. Коматево
Танцова формация фитнес танц с ръководител Тина Славчева към читалище „Иван Вазов” кв. Коматево
Куклено-театрално студио „Импресия”с ръководител Соня Ботева
КХ „Иван Спасов” с диригент Гергана Люцканова
Концерт на Духов оркестър „Пловдив”

06.12. неделя 13 ч.
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева
Литературно студио „Младост”
Куклено-театрално студио „Импресия”с ръководител Соня Ботева
Танцова формация за модерен балет „Фреш” с ръководител Андон Цонков към читалище „Георги Търнев”

07.12. понеделник 17 ч.
ДХФ „Пловдив” с диригент Лили Славова
ТА „Чарли” с худ. ръководител Васил Караманлиев
АБНТ „Гео Милев” с худ. ръководител Мартин Мочков
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева

08.12. вторник 17 ч.
АТА „Гарабнер” с худ. ръководител Армине Марукян
СПП „Марсел Марсо” с худ. ръководител Гурам Биркадзе
Куклено-театрално студио „Импресия”с ръководител Соня Ботева Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева

09.12. сряда 17 ч.
СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”

10.12. четвъртък 17 ч.
СОУ „Любен Каравелов”

11. 12. петък 17 ч.
ВГ „Вива” с худ. ръководител Станимира Манолова
Спортен клуб „Самодива” и с худ. ръководител Даниела Трифонова
ВФСГП „Пловдивски ритми” с диригент Янко Павлов

12.12. събота 13 ч.
Детска вокална група „Пеещи котенца” с ръководител Невена Кючукова
ФТА „Дилянка” с худ. ръководител Мария Кьосева
ДХФ „Пловдив” с диригент Лили Славова
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева
Женски народен хор към читалище „Съвременник” с худ. ръководител Елена Петкова
Концерт на Духов оркестър „Пловдив”

13.12. неделя 13 ч.
Арт група „Славена” с худ. ръководител Мирослав Караделев
ТШ „Чарли” с худ. ръководител Ваня Паликопова
КСТ „Флейм данс” с худ. ръководител Пламен Балабанов
Хор „Детска китка” с диригент проф. Златина Делирадева
АТА „Гарабнер” с худ. ръководител Армине Марукян
ДХФ „Евмолпея” с диригент Рада Славинска

14.12. понеделник 17 ч.
ДХФ „Пловдив” с диригент Лили Славова
ВФСГП „Пловдивски ритми” с диригент Янко Павлов
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева
ФТА „Дилянка” с худ. ръководител Мария Кьосева
ВГ „Сладурана” с худ. ръководител Донка Гугова към ОУ „Княз Александър І”

15.12. вторник 17 ч.
Фолклорен ансамбъл към СОУ „Димитър Матевски” с худ. ръководител Росалина Божкова
СПП „Марсел Марсо” с худ. ръководител Гурам Биркадзе
ДХФ „Евмолпея” с диригент Рада Славинска
Детски танцов ансамбъл „Венче” към ОУ „Георги Бенковски” с хореограф Зоя Рускова

16.12. сряда 17 ч.
ВФСГП „Пловдивски ритми” с диригент Янко Павлов
КХ „Иван Спасов” с диригент Гергана Люцканова
АБНТ „Гео Милев” с худ. ръководител Мартин Мочков
ВГ „Вива” с худ. ръководител Станимира Манолова

17.12. четвъртък 17 ч.
ДХФ „Пловдив” с диригент Лили Славова
ДЮФА „Синчец” с худ. ръководител Гергана Енева
ТА „Чарли” с худ. ръководител Васил Караманлиев
Вокално трио към читалище „Гого Мавров” с ръководител Цеца Недева
Спортен клуб „Самодива” и с худ. ръководител Даниела Трифонова

18.12. петък 17 ч.
ФТА „Дилянка” с худ. ръководител Мария Кьосева
ТШ „Чарли” с худ. ръководител Ваня Паликопова
КСТ „Флейм данс”с худ. ръководител Пламен Балабанов
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева

19.12. събота 13 ч.
Вокален инструментален ансамбъл „Еделвайс” към Туристически клуб „Пълдин”с худ. ръководител Иван Пехливанов
Вокална дамска група при клуб „Райна Княгиня” към читалище „Георги Търнев” с худ. ръководител Иван Пехливанов
Детска вокална формация „Омайниче” с диригент Таня Орманова.
АТА „Гарабнер” с худ. ръководител Армине Марукян
Хор „Детска китка” с диригент проф. Златина Делирадева.
Студио за модерни танци „Милениум” към читалище „Антим I” с ръководител Цветомира Крумова
Концерт на Биг Бенд „Пловдив”

20.12. неделя 13 ч.
Детска вокална формация „Омайниче” с диригент Таня Орманова
ТА „Чарли” с худ. ръководител Васил Караманлиев
ДХФ „Евмолпея” с диригент Рада Славинска
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева
ФТА „Дилянка” с худ. ръководител Мария Кьосева
ДХФ „Пловдив” с диригент Лили Славова

21.12. понеделник 17 ч.
ДЮФА „Синчец” с худ. ръководител Гергана Енева
ВФСГП „Пловдивски ритми” с диригент Янко Павлов
КСТ „Флейм данс”с худ. ръководител Пламен Балабанов
АБНТ „Гео Милев” с худ. ръководител Мартин Мочков
Кино „Гео Милев” 18.30 ч.
Коледен спектакъл на ФТА „Дилянка” с худ. ръководител Мария Кьосева

22.12. вторник 17 ч.
Музикално студио „Детски свят” към ОУ „Васил Левски” с музикален ръководител Елена Захариева
СПП „Марсел Марсо” с худ. ръководител Гурам Биркадзе
ДЮФА „Синчец” с худ. ръководител Гергана Енева
Арт група „Славена” с худ. ръководител Мирослав Караделев

Студио за модерни танци „Милениум” към читалище „Антим I” с ръководител Цветомира Крумова
Зала Римски форум – ТЦ „Екселсиор” 18 ч.
Концерт „Коледна феерия” на ДХФ „Евмолпея”

23.12. сряда 17 ч.
Женска фолклорна група „Родна песен” с ръководител Златка Стефанова към читалище „Славейков”
Арт група „Славена” с худ. ръководител Мирослав Караделев
Спортен клуб „Самодива” и с худ. ръководител Даниела Трифонова

24.12. четвъртък 13 ч.
ТА „Чарли” с худ. ръководител Васил Караманлиев
ДХФ „Пловдив” с диригент Лили Славова
ДЮФА „Синчец” с худ. ръководител Гергана Енева
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева

25.12. петък 13 ч.
Концерт на Биг Бенд „Пловдив”

26.12. събота 13 ч.
Детска вокална формация „Омайниче” с диригент Таня Орманова
Клуб за спортни танци „Алекс” към читалище „Антим I” с ръководител Ваня Александрова
Група за хип-хоп танци към читалище „Антим I” с ръководител Калина Гаева
КХ „Иван Спасов” с диригент Гергана Люцканова
18 ч.
Концерт на Духов оркестър „Пловдив”

27.12. неделя 13 ч.
Група за хип-хоп танци към читалище „Антим I” с ръководител Калина Гаева
Танцово студио „Немезида” с ръководител Мариана Данева

28.12. понеделник 17 ч.
Хор „Детска китка” с диригент проф. Златина Делирадева
Мъжки хор „Стефка Благоева” с диригент Теодосия Панкова
Естраден състав „Прима” – солисти с гл. худ. ръководител Теодора Сталева
Детска вокална група „Бамбини” – солисти с ръководител Снежа Донева

29.12. вторник 17 ч.
ФАФ „Куклици” с ръководител Виолета Щерева

ФТА „Иглика” с гл. худ. ръководител В. Еленска
Балет „Ера” с ръководител Кремена Шопова

30.12. сряда 13 ч.
Хор на пловдивските момчета „Стефка Благоева” с гл. худ. ръководител Милка Толедова
КСТ „Сияна Данс” с ръководител Мариана Дишлиева
Младежки духов оркестър
пл. „Стефан Стамболов”

31.12. четвъртък 22.30 ч.
Празнична новогодишна нощ с участието на DJ Maro/e-boking djagency/, ансамбъл „Тракия” и празничен фойерверк
Share/Bookmark



 
  
   ВИДЕО
Social Media 2013
Social Media 2013 / 0
Facebook Timeline / 0
Project Google+ / 0
Социални медии 2011 / 0
YouTube 2010 / 0
 Реклама    
         
 
 АНКЕТА Ползвате ли социални медии?
 

 


    
Онлайн регистър на PR специалистите      Регистрирай се
Ивайло Борисов
Сектор:PR фирми
Направление:Маркетинг
Месторабота:Ardency Consulting
Мария Донева
Сектор:Индивидуални консултанти
Направление:Политически консултации
Месторабота:Primo Partners Communications ЕООД
Петър Петров
Сектор:Търговски или бизнес корпорации
Направление:Бизнес PR
Месторабота:Велико Търново
Венцислав Славов
Сектор:Индивидуални консултанти
Направление:Политически консултации
Месторабота:Русе
Петя Князова-Василева
Сектор:Държавна служба на общинско ниво
Направление:PR в нетърговските организации
Месторабота:Община Тутракан
Десислава Георгиева
Сектор:PR фирми
Направление:Маркетинг
Месторабота:ВИП Консулт, гр. Варна
Михаил Николов
Сектор:Търговски или бизнес корпорации
Направление:Бизнес PR
Месторабота:Варна
Нина Неделчева
Сектор:Търговски или бизнес корпорации
Направление:Бизнес PR
Месторабота:NDG Communications
Анна Гандева
Сектор:Търговия
Направление:PR в нетърговските организации
Месторабота:Областна администрация-Сливен
Стефан Димитров
Сектор:Обществено-политически организации
Направление:PR в интернет
Месторабота:IMOTINET
Ева Широкова
Сектор:PR фирми
Направление:Изследвания
Месторабота:Apeiron Communication
Константина Маркова
Сектор:Медии
Направление:Медийни връзки
Месторабота:bTV Media Group
Мариана Ташева Тилкова
Сектор:Болници
Направление:Специални събития
Месторабота:Международни прояви оод
Галин Дяков
Сектор:Потребителски услуги
Направление:Дизайн
Месторабота:www.film-production-bg.com
Ивайло Панайотов
Сектор:PR фирми
Направление:Маркетинг
Месторабота:
Александър Левашки
Сектор:PR фирми
Направление:Маркетинг
Месторабота:Овергаз Инк.


    

 ПАРТНЬОРИ
ИА КРОСС | клипинг от crossdisplay.bg | Новинар | Actualno.com | БНТ - Местно време | сп. Мениджър | Новини от Поглед Инфо | СБЖ | Playboy.bg | MAXIM Bulgaria | GRAZIA Bulgaria | Zdrave.net | IP Bulgaria | tilllate.com | Autopress 2001 | RuseNEWS | Asenovgrad.info | LovechToday | sandanski1 | BurgasInfo | Дряново Нет | SEOM | Poligraff | Top Match | oбувки от zebra-online.com |

2009© PR Kernel Ltd. Всички права запазени.PR Kernel Ltd. е регистрирана търговска марка.